Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt egy vonaton utaztam az exemmel , ő elöttem ült a barátnőjével akivel szakitásunk után jött össze kb. egy hétre rá , meg még egy lánnyal. Beszélgettek, egyszer szóba kerültek az exek , s a lány féltékeny volt a barátja exére , s az én exem hangosan mondta (gondolom , h én is halljam) hogy kit érdekel , ha egy helyen van az exével , le se sz@rom. És utána szóba jött náluk a szex , akkor is mondott valamit , h ő az egyik volt barátnőjével csinált valamit ezt nem hallotam pontosan(s mivel velem veszitette el a szüzességét , ez csak én lehetek) és elkezdtek kacagni. Ez most mire volt jó neki?

2013. ápr. 13. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
tudod.. minden (majdnem) ember úgy állítja be új barátnő (vagy leendő barátnő) vagy barát előtt magát hogy ő a hibátlan és az ex volt a hibás ,meg a rossz szóval érted .. ?
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen , persze , csak nem értem miért úgy mondja , hogy én is halljam...
2013. ápr. 13. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom azért hogy tud hogy ő már rég túl van rajtad .. vagy azt akarja sugallni hogy nem jelentéttél neki sokat.. azért hogy neked rossz legyen.. szomorú legyél ilyesmi szerintem
2013. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mert egy f@szkalap. 22f

(milyen csicskaság, hogy nem lehet csúnyán írni...)

2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(aki csúnyán akart írni, az vagyok)


szóval még annyit gondoltam hozzáfűzni, hogy eléggé nyilvánvaló ,hogy érte dobott téged, és mint a legtöbb önző ember, önmagát akarja igazolni, hogy jól döntött, és gyakorlatilag ez az egész színjáték nem is neked szólt, hanem a saját egójának.

2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem , h érte szakitott velem , bár erre már én is gondoltam , miután szakitottunk , ugy volt h megpróbáljuk ujra , de hétvégén egy buliba , egy lányal smárolt , és akkor mondtam , köszönöm szépen , nekem ennyi elég is volt.
2013. ápr. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!