Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt? Részletek lent

Figyelt kérdés

Kort nemet légyszíves!

Szóval van egy lány akivel szeptember óta ismerkedtem előttem csak 1 kapcsolata volt 4 évig és az is a pasi miatt ért véget. A lánnyal úgy kezdődött hogy facebookon megtaláltam és elkezdtünk beszélgetni, akkor pont fent volt Pesten mert vidéki a lány, én meg elbicóztam hozzá ahol dolgozott(küldtem neki egy képet magamról és azt mondta lemehetnék hozzá) aztán lementem és nagyon örült. Aztán megint feljött egy fősuli nyílt napra és ott is találkoztunk. Aztán pedig sokáig nem(de minden nap beszéltünk, nagyon oda volt értem) Aztán valentin napon lementem hozzá, igaz még úgy mond nem jöttünk össze de nagyon jól alakult a dolog, na szóval lementem és beültünk egy mekibe kajálni(1,5 órát utaztam vonattal) és beszélgettünk sokat nevettünk, és bókolt nekem meg én is neki. Nagyon jól érezte magát és én is, aztán kikísért a vonathoz és felszálltam kb 2 perc volt és indult a vonat, akkor jutott eszembe nem adtam oda neki amit hoztam(ez egy kép volt amin én és ő vagyunk rajta középen egy szívben 2 nyúl egymásra néznek) és akkor leugrottam a vonatról és odaadtam neki és megcsókolt, és folyton mondta hogy vigyázzak magamra haza fele stb írjak. Aztán haza értem. A tali után ilyet írt: Úgy látszott minden oké de egyik nap a suliban kaptam egy üzenetet amiben ez állt: "Szia.nem akarlak hülyíteni,rajottem nem vagyok kesz egy kapcsolatra.felejtsük el egymást.bocsi de hidd el így neked is jobb lesz.meg nagyon nagy a tàvolság.kìvànom légy nagyon boldog és talàld meg èleted szerelmét.szia"

-aztán letiltott :OO kész össze zuhantam a suliba,

Majd írtam neki: Egyerűen nem értem miért szakítasz velem? Velem van a baj? Vagy valaki más van a képbe? Mond meg őszintén!! Egyszerűen nem értem, nem látszott h barmi baj lenne.

Erre azt írta: Ennel tobb kell h ket ember egyutt legyen,nincs senkim,nem kell felre erteni azonnal!csak nem akarlak bantani,erre akkor jottem ra mikor lejottel h nem okes ez...:/neked nem tavkapcsolat kell!mert igenyled nagyon a szeretetet es nem hiszem h elviselned a heti 1talalkozast:/es en is igy vagyok ezzel,talalsz ezerszer jobb lanyt mint en!!!!!!

Aztán erre én ezt írtam:Ezerszer jobb lányt mint te???? Szerintem nem, benned minden megvan ami kell! Simán kibírom a heti1 találkozást, és szeptemberben Pesten fogsz tanulni akkor meg sokat lehetünk együtt. Sok lány van, de nekem te kellesz, ha így ha úgy. A kérdés hogy én kellek e neked? Mert ha igen egy távolság nem állhat közénk!!

Szerintetek mi lehet a gond(kérdőjel)

És köszi hogy elolvastad.



2013. febr. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Talált jobbat. A "nem a te hibád, találsz jobbat, stb." tipikus lekoptatóduma. Sajnálom!
2013. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs meg a szerelem és csak úgy nem akar együtt lenni valakivel.
2013. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el a döntését. Ha van közös jövőtök, az elől úgysem bújhat el egyikőtök sem.
2013. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elég bonyolult.. Viszont az,hogy megcsókolt az még arra adott jelet, hogy érezhet valamit irántad. Viszont utána a többi része.. Sajnos én is azt érzem, hogy le akart koptatni.
2013. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha le akart koptatni miért egy pár hónap után mondta ezt? Az előtt meg oda volt értem:S
2013. febr. 24. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem akarta egyből, így várt vele egy kicsit.

De fel a fejjel, találsz te jobbat :)

2013. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez van a háttérben, de nekem egyből két dolog jutott eszembe.

1. Vagy az van, hogy elbeszélgetett a kis barátnőivel (ha jól értem, 18 év körüli, ugye?), és ők beszélték tele a fejét valamivel... - ez nem is annyira kizárt, mert ennyi idősen szerintem még nagyon befolyásolhatják a "barátok" az embert.

2. Vagy tényleg van valaki más is a képben, aki kb. ugyanolyan kedvesen és előzékenyen viselkedik vele, mint te, csak épp gyakrabban tud vele lenni.

Magamból és a 17-18 éves tapasztalataimból (értsd: hülyeségeimből, naivitásomból, gyerekes gondolkodásomból) indulok ki, amikor ezt mondom.


23/L

2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!