Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belebotlok egy olyan emberbe, akivel eltudnék képzelni egy párkapcsolatot,1-2 nap után folyamatosan már csak rá gondolok és üresnek érzem magam amíg nem beszélünk. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
normális. egyszerűen megragadott a lénye az illetőnek.
2013. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem nem normális! Túl hamar beleesel így az illetőbe. Nagyon vágysz egy társra?
2013. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen eléggé, úgy érzem sokkal izgalmasabb lenne az életem. Mit csináljak?
2013. ápr. 14. 20:58
 4/6 Antonius Caepio ***** válasza:
Szerelmes vagy a szerelembe. Túlságosan görcsösen akarsz egy társat. Ez már csak azért sem jó, mert néhány nap alatt még nem lehet elég jól megismerni valakit, és így könnyen csalódás érhet.
2013. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt hivják szeretethiánynak :) Szeretnéd, ha veled is törődnének. és látszik, hogy vágysz olyasvalakire, aki figyel IS rád :) -Én is ilyesfajta vagyok. csak nekem nem egy nap kell, hanem 1 hét összezártság. --Chocky--
2013. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végülis normális. Létezik szerelem első látásra. Csak most az a kérdés, hogy ő ugyanazt viszonyozná? :)
2013. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!