Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek a kapcsolatba? HELP! 18/L

Figyelt kérdés
A srác aki nagyon tetszik 22 éves. A korkülönbséggel nincs is baj. Sokkal inkább azzal, hogy amerre lakunk elég sokan tudják róla hogy milyen "nőcsábász", többek között én is ismerek látomásból 3 exét. És a kapcsolatai nem szoktak 1-2 hónapnál tovább tartani. Szoktam vele beszélgetni buszon, facebookon, azt mondja hogy komoly kapcsolatra vágyik, és bennem lát valamit, nagyon tetszem neki stb. Viszont ilyeneket is mondott, hogy ő nem megy el második randira olyan lánnyal aki nem csókol jól (vagyis első randin már le is akar kapni..) meg azt is mondata, hogy legkésőbb a harmadik randiig szexel a partnerével, ugyanis ha már neki kell könyörögni a barátnőjének hogy kívánja őt, az a kapcsolat már rosszul indul (Na erre ledöbbentem... magyarul a harmadik randin meg is fog dugni..) Ezek alapján nyilván rádöbbentem, és iszonyatosan félek, hogy az exei sorsára jutok én is, de annyira őszintének tűnik, hogy bennem valami különöset lát, látom a szemén (iiigen a kék szemein :) ), szóval, most nem tudom mit csináljak. Mit javasoltok?
2013. ápr. 11. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

"(Na erre ledöbbentem... magyarul a harmadik randin meg is fog dugni..)"


Megdugni csak azt lehet, aki belemegy... Látszik, hogy ez a srác egy f.sz, de úgyis elmész vele. Arra azért megkérlek, hogy két hónap múlva ne kezdj el itt rinyálni, hogy miért ilyen szemetek a csajok...

2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mik ezek, szabályok?


A stílusod alapján értelmes 18 éves vagy, ne pazarold el magad egy ilyen idiótára...

2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" ő nem megy el második randira olyan lánnyal aki nem csókol jól"

-ha csaj lennék ennyiből már tuti hagynám a fenébe

2013. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak dugni akarsz, akkor itt a lehetőség. Ám ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor mást keress!
2013. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy.. menthetetlen.. :)


Remélem nem fog nagyon fájni, ha csak egy alkalom lesz. Ebben a korban gyorsan gyógyulnak a sebek.

2013. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!