Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy lassan egy éve vagyok együtt a barátommal, de nemrég picit flörtöltem egy pasival és élveztem hogy egy másik srác le se vette rólam a szemét?

Figyelt kérdés
Egy helyen voltam a barátommal, nem történt semmi, sőt akivel beszéltem, szóltam neki hogy itt a barátom és meséltem neki róla. Sosem csalnám őt meg és néhány kisebb vitán kívül nagyon jól megvagyunk, de úgy érzem mivel folyton együtt mutatkozunk, nem kapok másoktól visszajelzést és az önbizalmam is egyenlő a nullával úgyhogy kellett egy kis visszajelzés...
2013. ápr. 14. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Ostoba nő vagy, mint a legtöbb. Nektek lótúró sem elég. A képünkbe vigyorogtok aztán amikor elfordulunk, kúrnátok az első férfivel aki bejön nektek valamiért. Egyszerűen megáll az embernek a haja.
2013. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező semmi gond,majd egyszer (reméljük) leesik amit írtam.
2013. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert ha egy év alatt mindössze egyszer "flötölök" pár percig egy sráccal aztán csakúgy lelépek, egyből csalnám a pasim, nem? Tényleg. Biztos. Eszembe se jut másnak még szájrapuszit se adni...
2013. ápr. 14. 22:55
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

"Pedig az én önbizalmam a mások visszajelzésén alapszik. Mint pl anyukámén vagy barátaimén."

Csak a nagyon idióták önbizalma alapszik másokon. Akinek rendes önismerete van, annak nem mások véleménye kell az önbizalmhoz.

2013. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
14es én is erre próbáltam utalni feljebb,de lehúzott mindenki...:D szerintem mi vagyunk rossz helyen
2013. ápr. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Manapság ez a gáz, hogy lányok önbizalma ezektől megy feljebb, és nem a te esetedben, de ha megcsalják a barátjukat, akkor úgyis megtudják magyarázni maguknak is, hogy az csak ezért meg azért volt még a többieknek kell elnézést kérni...
2013. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!