Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítanátok akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítanátok akkor, ha tisztában vagytok vele, hogy a másik halálosan szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

mindketten 21 évesek vagyunk

ő a fiú én a lány


2013. ápr. 15. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy halálosan? Ezek csak szavak. Remélhetőleg nem zsarol vele. Szépen, kíméletesen de őszintén szakítanék. Sajnálatból nem járnék senkivel.
2013. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megfojt a szeretetével. Mindig mondja, hogy most szerelmes életében először és mennyire jó érzés neki. Én nem érzem ezt és nem akarom becsapni. Nekem ez már sok.
2013. ápr. 15. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy kezdeném, hogy "figyelj, tudom, hogy neked ez most nem lesz könnyű, de nyugi, túléled". :)
2013. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor először döntsd el, mit akarsz, lazább kapcsolatot több személyes szabadsággal vagy szakítást. És beszéld meg vele, tiszteld meg őt és magadat az őszinteséggel!
2013. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TKA28 ***** válasza:
Ez nagyon ismeros en vagyok a fiu...jartam mar en is igy.egyet mondok semmi keppen sem uzenetben ird le neki h mi a helyzet.alj ele es mond meg mit erzel.h nem megy stb stb...
2013. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyesen, határozottan, ne sajnáld közben, mert ha látja rajtad, hogy bizonytalan vagy, vagy tétovázol, elkezd reménykedni. Határozott, nem bunkó, de őszinte legyél.
2013. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös egyértelmű, hogy személyesen szeretném. Nagyon szeretem őt, de csak mint embert és nem hinném, hogy ez valaha is megváltozik.
2013. ápr. 15. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyü helyzetben, de az öszinteség a legcélravezetöbb. Határozottan de finoman mondd meg neki. Az a baj,hogy az ilyen ember nagyon nehezen veszi tudomásul a visszautasitást, szakitást. Sajnos utána még tuti keresni fog, reméljük birni fogod cérnával:)
2013. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!