Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párom is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom is szokott szívni?

Figyelt kérdés

Páromnak van pár füves haverja meg ismerőse. Szerintetek ő is szokott szívni? kérdezte tőlem nemrég hogy zavarna e engem ha ő is szívna és elhagynám e? de ezt azért mert mondtam milyen undorító ha drogozik valaki. azt mondta ő szerinte is undorító és nem szívna. Szerintetek? nagyon jóba van a haverjaival és ők mindig azt csinálják. eddig még nem derült ki semmi ilyesmi nem szokott nekem hazudni már 4 hónapja együtt vagyunk.

17/L


2013. ápr. 15. 19:33
 1/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
63%

A marihuána kevésbé drog mint az alkohol, a cigi, meg a koffein.


Amúgy tuti hébe-hóba elrobbant egy-egy rakétát, de amíg csak erről van szó nem hiszem hogy ki kéne akadnod.


De igen amúgy szerintem szív. <3

2013. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szokott, ha nem is rendszeresen, de néha biztos elszív a haverjaival egy kövér spanglit.
2013. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez megalapozatlan gyanúsítgatás.


Nekem is vannak füves haverjaim, ennek ellenére nem füvezek.

Soknak az a véleménye, hogy egy olyan baráti körben, ahol füveznek, ott előbb-utóbb mindenki kipróbálja vagy rendszeresen rágyújt, de ez nem így van. Úgyhogy, míg az ellenkezője be nem bizonyosodik, bízzál a barátod szavában.

2013. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel szerintem olyan nagy gond, biztos szív. De inkább szívjon, mint igyon!
2013. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haveri kör még nem egyenes út hozzá. De miért kérdezte, hogy zavarna-e téged, ha esze ágában sincs...
2013. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát szerintem aki füvezik, az a piát sem veti meg. De fő a mértékletesség!
2013. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1;4hónapos kapcsolat=semmi

2;ha kb veled egykoru akkor leht csak kiváncsi rá és ki akarja próbálni..ha már ki probálta lehet egy két esetben még benne lenne ami nem nagy gáz meg ugyis kinövi..de ha nagyon rá kattan a cuccra ugyis észre fogod venni mert megváltozik a jelleme...:S

2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Softness ***** válasza:
Füvezik, csak azért mondta neked hogy nem, mert nem meri elmondani
2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...."nem meri elmondani, mert fél, hogy ha elmondja, akkor szakítasz vele, amit nem szeretne! Azért kérdezett rá nálad, hogy mit szólnál-e hozzá....
2013. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!