Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar valami a párodban? Külsőleg vagy akár belsőleg? Mi az, amin már nem lehet túllépni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 23:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
23:33-ast nagyon lehurrogtátok, pedig igaza van! Egy idő után egyesek elkezdik elhanyagolni magukat, mondván "nálam úgysem talál jobbat, úgysem csalna meg...stb" Volt egy barátom, aki megismerkedésünkkkor 80 kg volt (már akkor is volt rajta felesleg), majd felcsúszott 100 kg-ra, de mikor én felszedtem 1-2 kgt, egyből ment a beszólogatás, hogy csak nem terhes vagyok... Egyébként, nem azon van a hangsúly, hogy egy idő után már csak az egykori önmaga árnyéka a párunk, hanem hogy a másiktól viszont elvárja, hogy tökéletes legyen.
2009. szept. 24. 12:13
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem azért hurrogtuk le, mert a külső nem számít és egyéb liberális maszlag, hanem mert 60 kiloval egy pasi nem pasi.
2009. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
23:33-as vagyok. Ma ráállítottam a párom a mérlegre és már 95 kg... :( Lehet, hogy picit sokat mondtam a 30-35 kg-al, lehet, hogy csak 25-öt szedett fel. Megismerkedésünkkor nem állítottam rá a mérlegre, csak saját bevallása alapján írtam a 60 kg-ot. Lehet, hogy 65, vagy az körül volt nem tudom. A lényeg abban van, hogy összenyom, de nem próbál semmit az ellen, hogy ne hízzon tovább. Tartózkodik minden féle testmozgástól, konditermeket nagy ívben elkerüli. Ha elmegyünk barátokkal teniszezni ő inkább csak a kispadon üldögél. Nem is arányosan hízott, mert csak a feneke és a hasa nőtt meg hatalmasra. Szerintem a 172 cm-es magasságához nem jó ez a 95 kg. Szeretem így is, rossz nézni a 4-5 éves képeket. Meg sem ismerem rajtuk. Már szexelni sem akarok vele, mert tudom, hogy bárhogy csináljuk kényelmetlen, vagy összenyom, arról nem is beszélve, hogy patakokban ömlik róla az izzadtság. Régen nem ilyen volt....
2009. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
12.21: a barátom 60kg és 170 centi, szép, izmos felsőteste és lába van, jár rendszeresen edzeni és igenis pasi! de még milyen!
2009. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldd zsirleszivásra...amugy ha szakitanál vele tutira lefogyna 1év alatt 70 kilora:Dlegalább 1000ilyen esetet ismerek...
2009. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kolosszus22 ***** válasza:
100%

12:39-nek, elég gáz hogy a barátod így elhagyja magát, előző hsz-ben(09:30) nem bántani akartalak, inkább segíteni. Ha szeretném a barátnőmet, ha nem is mindenben de megpróbálnék a kedvére tenni. Szrintem mondd neki, hogy ha nem változtat kicsit, akkor elhagyod (még ha szereted is és nem tennéd meg, kicsit ráijesztesz legalább), bár így benne van a pakliban, hogy felszínesnek tart.

22/F

2009. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
15:07 Ugyanígy voltam vele én is. Most már jó pasi. :S
2009. szept. 24. 16:08
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes,hogy pasi reszerol valaszt nem olvashattunk..

vajon mi az oka?

2009. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Én vagyok az első, és pasi. Írtam is, hogy feleségem van. :)
2009. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar benne semmi!

Persze nálunk is vannak apróbb viták... Hogy ilyen meg olyan vagy... De ezek csak idegből vannak és 5 perc alatt túl lépünk rajtunk!

Ő szinte semmit sem változott, én híztam kb. 3-4 kg-ot, de nem zavarja! Sőt, szerinte kis aranyos nőies lettem! =)


[ 15 hónapja vagyunk Együtt ]

17/L

2009. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!