Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlástól nem lesz aszimmetrikus egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Már miért lenne? Eredetileg a férfinak kell meghódítani a nőt, és nem fordítva. Csak sajnos már nagyon kifordult a világ.
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem, de csak a lúzerek udvarolnak. Azzal nem érsz el semmit.
2013. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam, hogy megadjuk, hogy az egyik félnek kell meghódítani a másikat, nem pedig mindkét félnek ugyanannyira a másikat.
2013. ápr. 15. 20:44
 5/15 awesomeness00 válasza:
75%
A férfinak mindig udvarolnia kell, mindennap éreztetni, hogy a legszebb legtökéletesebb nőt tart a karjaiban.
2013. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Ez az önértékelési problémákkal nem küzdő nőkre is vonatkozik?
2013. ápr. 15. 20:55
 7/15 awesomeness00 válasza:

Igen azokra is! Mivel szerintem minden nőnek szüksége van erre.

Nem esik jól, hogy egy számodra kedves személy mindennap bókokkal képréztat el? Nem unalmas bókokkal csak pici ártatlan megjegyzésekkel!

2013. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 de, de ez nem unalmas? :D
2013. ápr. 15. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy dolog, h jólesik nekik, és egy másik dolog, h nem érsz el vele az égvilágon semmit, ha nem nézel ki elég jól.
2013. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam alap elvárás, hogy egy Férfi tudjon férfiként viselkedni. Az első komoly kapcsolatom 17 évesen volt. Szemezett a srác veszettül, de én nem léptem. Egy évet vártam, és végre megmozdult. Engem nem zavar, ha valaki nem akar udvarolni, de az ne is akarjon tőlem semmit. Egy Nő csak akkor lehet nő, ha férfi van mellette. A többiek, akik hímek, de nem férfiak, nem érdekelnek. Nem hiszem, hogy az asszimetria baj. Egy nő is sok olyasmit tesz egy kapcsolatban, amit a férfi nem. Megvannak a szerepek, és ettől lesz egyensúly. Egy nő és egy férfi nem egyforma. De ez azt hiszem, alap.
2013. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!