Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan, akinek aszimmetrikus a melle?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, az enyém az... nagyon...

Iszonyatosan utálom! Szerencsére most nincs barátom, de ha majd lesz, akkor nem tudom, hogy fogja fogadni ezt, ha majd oda kerül a sor... Persze, tudom, hogy "ha szeret, akkor így szeret" stb., stb. De azért valljuk be, hogy egy lányon jobbik esetben a melle a legszebb és a legizgatóbb, és a fiúk eléggé vizuális emberek...


Van itt valaki, aki hasonló helyzetben van, mint én? Mit lehet tenni ez ellen?


Köszönöm :)

16-L



2013. ápr. 12. 00:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy erre lehetne valamilyen edzést végezni, mondjuk kargyakorlatokat, vagy valami? Vagy zsírleszívás, bármi?!
2013. ápr. 12. 00:11
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
csak műtéti úton ha olyan nagy a külömbbség
2013. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem asszimmetrikus mert van egy kis mellkasdeformitásom, a barátomat egyáltalán nem zavarja. Egyébként senkinek sem szimmetrikus,az egyik mindig nagyobb egy kicsit mint a másik.
2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár én pasi vagyok, de azt gondolom ez miatt fölösleges gátlásokat generálnod. Minden nönek aszimetrikus. Van akinek jobban, van akinek kevésbé. Nincs tökéletes. Ne állj hozzá ilyen drasztikusan. Ha majd ida kerül a sor, picit viccelödhetsz is vele. Hidd el a pasidnak is lesz valami amit "cikinek" tart majd és így jobban fel tudtok oldódni. Ilyen miatt pasi még nem szakított :)
2013. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Minden lánynak aszimetrikus a melle valamilyen szinten. Az egyik mell nagyobb, mint a másik. Csak nálad még nagyobb a különbség mint amúgy. 16 évesen még simán nőhet a melled, ki tudja, lehet, h pár év múlva nagyjából kiegyenlítődik. Addig semmiképpen ne műttesd meg! Ne jusson eszedbe zsírleszívás meg ilyen hülyeségek.

A különbség látszik ruhán keresztül is? Mert ha nem, akkor végképp nem kell aggódnod a fiúk miatt...ez nem akadályoz meg abban, hogy összegyere egy sráccal! Hiszen nem pucéran ismerkedsz gondolom, hanem ruhában :D Ha meg már odáig juttok, hidd el nem kell görcsölni miatta, ő sem lesz tökéletes, ez tényleg nem ezen múlik. Meg hát mire odajuttok lehet, h már magától is "rendbe jön" a melled, hiszen most is növekedésben van :)

Kitartást!

2013. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy minden nőnek aszimmetrikus, csak a mértéke változó. De nekem mégis minden lépésemnél, minden mozdulatomnál benne van a tudatomban, hogy aszimmetrikus a mellem. Nem vágok savanyúkáposzta pofát, sőt, mosolygós vagyok meg nevetős.... de ez zavar.

Igen, a különbség látszana ruhán keresztül is, ha nem szivacsos melltartót hordanék. Szóval ezzel lehet korrigálni, így nem látszik szerencsére :) Nem tudom, hogy fog-e változni... már évek óta ilyen, vagyis mindkettő nőtt egy picit, de ugye a maga mértékével, tehát nagyobb lett, de aszimmetrikus.

Köszi, hogy írtatok :)

2013. ápr. 12. 00:34
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Egy páros szerv se ugyanolyan :) Bár nekem tök egyformának tűnnek elsőre, biztos van bennük is eltérés, csak még nem észleltem, mi. XD

16L

2013. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Lekváros Krokodilnak első látásra rajongója lettem.
2013. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Éééééén.... :D
2013. ápr. 12. 00:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

:))


Megnéztem, nekem sem szimetrikus...

2013. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!