Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Ő egy nagyon kedves, aranyos lány és jó barátom már 9. óta. Sokszor beszélgetünk úgy mindenről meg tudja, hogy rám mindíg számíthat. Hallottam már vissza másoktól hogy mondta rólam, hogy én vagyok a legrendesebb srác az osztályban meg ezt már a szemembe is mondta. A kérdésem az lenne, hogy hogyan mondjam el neki mit érzek vagy vezessem rá? Mert nem tudom Ő hogyan viszonyul hozzám. Válaszokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 15. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó barátod nem éri meg elrontani ezt de ha úgy érzed hogy nem tudsz csak barátként gondolni rá akkor mondd meg :)
2013. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... Tartok én is ettől, hogy jó barátom mdg ugye osztálytársam is ráadásul. Egy darabig kinlódtam magamba hogy nehogy beleszeressek de az érzelmeknek nem tudok parancsolni :) plusz tényleg nagyon aranyos lány!
2013. ápr. 15. 17:28
 3/6 anonim válasza:
szerintem nem érdemes. ha nemet akkor, zavarni fogja és már nem fog úgy gondolni rád, mint a legjobb fiú haverja. akkor sem érdemes ha igent mond, mert ha egyszer történik valami, és szakítotok.. képzeld csak el milyen kellemetlen lesz évekig egy osztályba járni és kerülgetni egymást. jól jegyezd meg: osztálytárs tabu!
2013. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andii1 ***** válasza:
"házi nyúlra sosem lövünk!!"
2013. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Igazatok van "osztálytárs tabu". Még gondolkodom rajta mitévő leszek de valószínű hogy tényleg hagyom. Ha valakinek van még tippje ötlete írjátok le még figyelem a kérdést.
2013. ápr. 15. 18:18
 6/6 DaniKacsa :P válasza:
Adok egy jó tippet, kezdd el kerülni őt, s mikor megkérdi mi a baj akkor mond meg kiméletesen, hogy azthiszed szerelmes lettél belé! És ha tényleg jó barátok vagytok meg fogja kérdezni, ha nem akkor ne is foglalkozz vele!
2013. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!