Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak rá? Úgy érzem Ő lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Várjak rá? Úgy érzem Ő lenne az igazi.

Figyelt kérdés
Bonyolult ez az egész helyzet...ismerjük egymást körülbelül 4 éve, és másfél éve összejöttünk. Tökéletes volt minden, kb egy évig, aztán egyre több elfoglaltság jött közbe, és úgy érzem elhanyagoltuk egymást, és ezért mindkettőnknek elmúlt az a nagy varázs..:( Mi voltunk az elsők egymásnak, és úgy éreztük, hogy nem szórakoztuk ki magunkat eléggé, ezért most megbeszéltük, hogy egy ideig nem leszünk együtt. Én viszont úgy érzem, hogy nincs szükségem másra, csak egyedül rá, tőle mindent megkaptam, boldog voltam vele, hogy egyszerűen Ő tökéletes. Úgy érzem nem zavara, ha mással van, ha boldognak láthatom. De megéri várni rá? Ő is tudja, hogy én nem akarok mást, és mondta, hogy tudja, hogy nekünk még van közös jövőnk. És ő is szeretne velem lenni, csak nem akarja, hogy mondjuk 25-30 évesen rájöjjön, hogy nem élt. Van remény? Annyira szeretem Őt. :-<
2013. ápr. 15. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek hogy egy ideig nem lesztek együtt. Ez most szakítás lett volna? Mert ha nem, akkor miért kéne rá várnod?
2013. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Decukiii :)
2013. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben voltunk... Mindig megbeszéltük, párszor felmerült a szünet/szakítás is de soha nem lépük meg...


Szóval tapasztalatból annyit tudok mondani, hogy 25-30évesen arra fog rájönni, hogy fontosabb egy barátnő/kapcsolat x+1 db nőnél...


Ha ő most úgy gondolja, hogy "élni" akar és él is, Te mindenáron ne várj rá! Az érdemel meg igazán aki feladja ezt a fajta álmait ÉRTED!!!

2013. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hát szeretem. :( van büszkeségem, ma is reggel beszéltünk, én írtam egy smst neki utoljára, és nem válaszolt...egészen estig. kérdezte, hogy szándékosan nem írtam, és hogy elfelejtettem Őt? és mondtam, hogy szándékosan, mert most Ő kellett válaszoljon. :D...éés nehéz volt egy egész napig nem beszélni Vele. :o3 nem futok utána, és nem kérdezősködök, hogy mit csinál és kivel van...mivel elmondja magától. :o3 minden nap beszélünk, viccelődünk meg minden, csak azt mondta időre van szüksége. Nekem meg tényekre lenne szükségem. :o3 ..és tudom, hogy nem lehet. :(
2013. ápr. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!