Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Még kb szeptemberben beszéltem egyik iskolatársammal(csaj)aki mellesleg baromi jól néz ki.Azóta 1 szót nem váltottunk,van pasija,de egész nap rágondolok(holott 1x beszéltünk)

Miért? :S Naponta látom szóval elfelejteni nem tudom :S


2013. ápr. 15. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mert baromi jól néz ki :)
2013. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert naponta látod.
2013. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtetszett neked, külsőre biztosan, de talán még a beszélgetésben is volt valami, ami megfogott téged. És mit tervezel a továbbiakban, hogyan akarod kezelni a problémát?
2013. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel még 2 évig járok iskolába,vele együtt ezért nagyrészt sehogy.Nem tudom kitiltatni az iskolából(nyilván nem is akarom)viszont elkerülni sem tudom.
2013. ápr. 15. 22:48
 5/5 Minekaz144 ***** válasza:

Ezt ne értsétek félre nem rossz szándékból mondom. De mindig elmosolyodok amikor ilyen típusú kérdéseket olvasok, ahol az illető már a másik puszta látványától és/vagy egy beszélgetéstől képes beleszeretni a másikba.


A kérdésre visszatérve, sajnos ebbe bele kell törődnöd. Hacsak nem akarsz más iskolába menni.

2013. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!