Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy az átlagos és a szép nők is foglaltak, amikor ennyi az egyedülálló srác?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy egy átlagos nőnek is a "jó pasik" kellenek, tehát a magas, jóképű, de legalábbis pénzes, menő srácok. A szép lányoknak ez evidens. Azonban a férfiaknál csak a "jó pasik" szalonképesek, már egy átlagos, vagy picit afeletti srác is szenved, vagy eléggé kapar, hogy barátnője legyen. Jellemzően velem is csak a csúnyácskább lányok szemeznek, vagy kezdenek ki, holott nem vagy csúnya, inkább átlagos, vagy picit afelett. Egy szép vagy átlagos nőnek azonban nem vagyok pálya, mert ők szinte kivétel nélkül az alfa hímekre mozdulnak rá.

A dolgot egyszerűen matematikailag nem értem. Hogy lehetséges ennyi egyedülálló srác, amíg az átlagos, szép nők 90%-a rendre foglalt? Mégis kikkel járnak, hiszen ennyi "jó pasi" nem létezhet statisztikailag.

Ti értitek ezt?


2013. ápr. 15. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Úgy, hogy a dolog "matematikai" problémája rámutat arra, hogy h*lyeséget beszélsz.


Mikor tűnnek már el az oldalról az ilyen kérdések? Mikor unjátok meg? -_-'

2013. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

s szép nők 90%-a elfoglalja a "jó pasik" 100%-át, az átlagos pasik 63.4%-a hajt a szép nők maradék 10%-ára, ebből úgy 7.8%-nak ez sikerül is

a csúnya pasik 87%-a hajt a csúnya lányokra, de közülük is egyedülálló marad 23.2%

tehát az az ennyi egyedülálló srác az ennek a százaléknak megfelelő csúnya pasi, illetve átlagos pasik maradék 55.6%-a

2013. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy elrontottam, de talán érezni a hülyeség átsugárzását
2013. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én érzem, fel is röhögtem, kedves előttem szóló! :P
2013. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az még hagyján, de a bűnronda csajok is foglaltak már. Gyere el az én csoportomba. Itt még az ilyen dagadt 120 kilós csajnak is van már párja, sőt gyereke is, pedig alig tapossa 25-dik életévét. Egyébként én és jó pár fiú haverom meg még nővel sem volt életében, pedig nem vagyunk m olyan rondák, bár tény, hogy a jó pasi kategóriába sem tartozunk külsőre, sem a gazdagok közé.

Megmondom hogy van ez, sok vén 50-es fickó sok pénzzel felszedi a fiatal 18-25 éves nőket magának, akik ugye érhető, hogy apénzükért vannak az ürgével, de hát ez érdekkapcsolat viszont így egy csomó csaj el van adva, a többi jó csaj a sok Justin Bieber meg Brad Pitt arcokkal jár, meg ugye vannak a jó nők, akik a buta, izomagyú fickókhoz vonzódnk, na meg a mackókra gerjedők. A legnagyobb veszesek az alacsony vagy kórosan túlsúlyos és szegény anyagi helyzetű srácok, nekik szinte esélytelen a csajozás. A nők ösztönnösen nedvesednak a pénzes pacákoktól. A pénz még a legrondább fiúkat is nőkhöz juttatná, de ebben az országban kevesen születtek gazdag családba. MI például olyan szegények vagyunk, hogy a nagyszülőkből élünk, gáz vagy sem, de így van. Emiatt nekem nincs jelenleg lehetőségesm se konditerembe járni, se Bömösk kocsit venni, se szuper PÁWA göncökkel felturbózni defektes, külső, testi adottságaimat. A nagy orromat még meg sem említettem, amihez a műtét megint nem ingyen van. A füleim sem frankók, elállóak, na ez is megint pénz és pénz kérdése.

2013. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem a kérdésedben leírtad a választ is....

Mivel te is válogatsz a lányok között, a faszom érti miért vagy felháborodva, hogy a lányok is válogatnak, és ha sokkal jobbat kaphatnak mint te, akkor miért ne azt választanák?! -.-

2013. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Lattal mar baromfiudvart?

Egy kakas van es sok csirke, megis mind tojik.

Ha megsem, akkor az a kakas nem alfahim, hanem a vasarnapi leves egy hozzavaloja.

2013. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
95%

ellentmondás lvl. 10.000:


"

állítás 1: A dolgot egyszerűen matematikailag nem értem....


Állítás 2: egy átlagos nőnek is a "jó pasik" kellenek...


Állítás 3: nem vagy csúnya, inkább átlagos, ...


állítás 4: Egy szép vagy átlagos nőnek azonban nem vagyok pálya....


Állítás 5: Jellemzően velem is csak a csúnyácskább lányok szemeznek...


állítás 6: Egy szép vagy átlagos nőnek azonban nem vagyok pálya, ...


kérdés: mit nem értesz? neked is szép nő kell, nekik is szép pasi. te nem vagy szép, a csúnyáknak kellenél neked ők nem. neked a szépek kellenek, nekik te nem. logikus.

2013. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!