Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a duci lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a duci lányok sokkal jobban megbecsülik a párjukat, mint a vékony csajok?

Figyelt kérdés
Mert egy ducibb lány sokkal nehezebben talál pasit magának, mint egy csinos vékony lány, és ezért jobban meg is becsüli, jobban szereti és jobban értékeli, hogy valaki vele is hajlandó járni? Meg állítólag a duci lányok kedvesebbek is, és nem olyan beképzeltek, mint a vékonyabb csinos lányok, akiket amúgy is sok fiú udvarol körbe és emiatt önteltek lesznek. Ez is igaz? Hogy a duci lányoknak nincs annyi önbizalmuk és ezért sokkal kevésbé nagyképűek és sokkal kedvesebbek, szerényebbek, szelídebbek, mint a sovány csajok.

2013. ápr. 16. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2013. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

nem. Ismerek olyan testes lányt, akinek félévente új pasija van, és az esetek többségében ő szakít. Ismerek olyat is, aki minden további nélkül kapható egyéjszakára is. Az, hogy ki mennyire szapora, nincs összefüggésben a testzsírszázalékkal..még akkor sem, ha valaki ezzel akar kampányolni a ducilányokkal járó párkapcsolati előnyök mellett sem.

23/l

2013. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2013. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
én csak annyit tudok hogy jobbak az ágyba,odaadobak,mert evel akkarják kompenzálni a kövéségüket.
2013. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a dagadt csajok találták ki a szabadidejükben, futás helyett.
2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem hinném, mindenesetre könnyebb megdugni őket, kevésbé engedhetik meg maguknak, hogy válogassanak.
2013. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

kövér lány vagyok és vannak kövér lány ismerőseim is. És soha nem okozott gondot a párkeresés, nem vagyok önbizalom hiányos.


Ez nem alkati, hanem beállítottság kérdése.

2013. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

"Nem hinném, mindenesetre könnyebb megdugni őket, kevésbé engedhetik meg maguknak, hogy válogassanak." Ez mekkora gyökérség.


Igenis megengedhetik maguknak, hogy a hozzád hasonló retardált agyatlan tagokat páros lábbal rugdossanak a szomszéd városba.

2013. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nehezebben találnak párt,az hülyeség..

Én kövér vagyok, ha épp nem volt pasim akkor nem azért nem találtam, mert nem vagyok vékony.

Nem testalkat kérdése csak ez, hanem beállítottság, személyiség kérdése is.

Miért gondoljátok, hogy attól, hogy nektek nem tetszenek a duci lányok, attól másnak sem tetszünk? :)

22/L

2013. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
6-os vagyok. Látom nem volt sikere a megjegyzésemnek :) Ez csak egy szubjektív megfigyelés részemről, akinek nem inge, ne vegye magára :) Nyilván nem mindenkire igaz. Egyébként lány vagyok.
2013. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!