Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki vagy nem ciki duci csajjal járni? Duci vagy vékony jön be nektek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék,én NEM találom cikinek,ha valakinek duci a párja!Szerintem az olyan jó dolog,legalább van rajtuk mit fogni,én szívesebben mutatkozom egy duci hölggyel,mint egy olyannal,akinek a bordái kilátszanak!

2013. jan. 9. 11:17
1 2 3
 1/23 Traune ***** válasza:
100%
engem nem zavarna ha duci, arca szép legyen. úgyis az a fontosabb :) szerintem nem ciki másnak se ha duci a párja :)
2013. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyet értek:)
2013. jan. 9. 11:20
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
én duci vagyok,és szerintem valakinek ciki valakinek nem velem járni... :)
2013. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

Változó ,mikor melyikre áll faszom.

ARról van szó igazából, hogy a dagikra recskázni kicsit jobb, a csinibabákat meg jobb útcán vezetni, jobb összebújni velük, ölelgetni/főleg mer átéred/ ileti szúrni is jobb őket szerintem, mert izgatóbbak.

De valamiért a digidagikra jobban megy a farokhúzogatás, csak nem vállalnám be a szexet,mert félek,hogy ha rámüll, onnat mennék rokkantságiba.

2013. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4-es válaszólónak!

Volt nekem vékony illetve ducibb csajom is,és a pasik 80%-a jobban megnézte,mint a vékony csajomat!Én nem értek veled együtt, én nem faszveréshez veszem a ducibbakat! +ha igazán szeretsz valakit pl ha szeretnél egy ducibb csajt,akkor szerintem nem érdekelne semmi! Volt már nekem 67cm.es és kb 90kg-os kedvesem,és nem rogytam össze mikor rám ült,akár szexnél akár csak úgy!Imádtam,és nem azért mert "nagy kufferbe jó pakolni"!Tudod a külső megfog a belső megtart!Nem csak a külsőt kell megnézni!Felőlem lehet a világ leggyönyörübb nője valaki,ha belül meg unalmas kis senki!!Persze nem a szétfolyt ducibb csajokra gondolok itt!!

2013. jan. 9. 11:30
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Ezen a duci szón mindig jót nevetek... csak azok használják, akik szerint a kövér az gonoszul hangzik. Márpedig az a helyes megfogalmazás, mert aki ducinak valja magát, az kövér. 90%-uk legalábbis.
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ciki, az nem szerelmes. Aki szerelmes, annak nem ciki.
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Volt vékony barátnőm.Jelenleg duci barátnőm van.

Százból százszor a ducira szavaznék,annyira jó vele minden.

Persze,nem lehet általánosítani.Nekem ez a tapasztalatom.

Hozzáteszem,én sportos alkatú vagyok.

2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Csak vékony jöhet nálam számításba.
2013. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A Fejnélküli Loúvas!


most ehhez annyit tudok hozzászólni,hogy haverom modellügynökségen dolgozok! Ott van mindig felhívás,hogy "molett,ducibb lányokat/nőket keresnek" és nem úy adják fel a hírdetést,hogy "kövér nők,lányok jelentkezzetek"!Én inkább hivok valakit molettnek,meg ducibbnak,mint kövérnek! Kövérnek más kategoriájú nőket hívok

2013. jan. 9. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!