Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan egy éve nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan egy éve nem tudom elfelejteni őt, pedig fél éve egy teljesen jó párkapcsolatom van mással, ilyenkor mi a jó út?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel randizgattunk párszor, össze akartunk jönni, csak se neki, főleg nekem a körülményeim nem voltak olyanok akkor, s ez elvágott minket egymástól. Első látásra éreztem, hogy húha, ő nagyon az esetem, aztán közeledett felém. Nagyon tetszett nekem. És sajnos még mindig, pedig alig ismertük meg egymást, mégis olyan vonzódást érzek iránta :( Azóta nem találkoztunk, nem beszéltünk egymással csak egyszer semmi személyesről.


A Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeret engem és én is szeretem őt. Szép kapcsolatunk van tényleg. Mégsem tudom kiverni a fejemből azt a srácot. Nem akarom áltatni a Barátomat és hűséges vagyok hozzá, beszéltem is vele erről, megértett engem, bár nyílván rosszul esett neki, abban egyeztünk meg hogy elfelejtem.

Csak nem tehetek róla, hogy eszembe jut, és ennyire vonzódom hozzá. :/


Érdekelne pár meglátás, mit kéne tennem ebben a helyzetben, amivel nem ártok senkinek.


2013. ápr. 16. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg szeretnéd a barátodat, akkor nem gondolnál ennyit a korábbi srácra.
2013. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Valami biztos hiányzik, de szeretem őt, mellette lennék akkor is ha nem járnánk, hanem barátként. Lehet, h hiányzik belőle valami,azt hiszem sajnos nem elég érett, de szerintem emiatt nem kéne elhagynom, mert jó vele és őszinte a kapcsolatunk.

2013. ápr. 16. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még sokáig érdekelni fog téged a kérdés, milyen lett volna a másikkal. Ez egy beteljesületlen szerelem volt.

Én is jártam hasonló cipőben, és miután párommal szakítottunk, összejöttem azzal a régi sráccal, akivel addig nem lehetett.

Nem lett jövője, mert nem olyan volt amilyennek emlékeztem, "megálmodtam anno", hiszen változtunk mindketten az idővel. Sokkal inkább hiányzott az a fiú, aki tényleg mellettem volt.

Szerintem adj a párodnak több időt, és észre fogod venni a többi értékeit is. Szerezzetek közös élményeket, legyen közös helyetek, emléketek stb. Amondó vagyok hogy inkább az új kapcsolatodra koncentrálj.

2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az eszem ezt mondja nekem is, hogy várjak és rá koncentráljak, csak mégis mintha nem tudnám lezárni magamban azt az emléket.

Remélem idővel könnyebb lesz és minden helyzetben sikerül jól döntenem. :)

2013. ápr. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!