Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen meg vagyok zavarodva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen meg vagyok zavarodva. Volt egy párkapcsolatom, amit nem tudok elfelejteni pedig 5 hónapja nem is beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hozzáteszem hogy én rontottam el. Mi az exemmel tényleg egymásnak lettünk teremtve. mikor csókoloztunk mind a ketten olyat éreztünk amit másoknál nem. nekem közbe lett egy élettársam, akitől babát várok. el vetetni nem akartam, nem lettem volna rá képes..el vagyunk az élettársammal..de amikor egyedül vagyok mindig van időm gondolkodni és rengetegszer elkap a sirás az exem miatt..nem tudom elfelejteni..és nem tudom mit csináljak hogy jobb legyen ? mért ez igy nem jó..nem sokára családom lesz..
2013. jan. 10. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
valahogy megpróbálnám elmondani az exnek... de a gyereknek nagyon jó lesz így, hogy anya nem apát szereti, mert apa nagy eséllyel erre rájön és hát.. nem tudni, meddig maradtok így együtt :S bár ha nem is őt szereted, nincs sok értelme :(
2013. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a gyereket sajnálom, nagyon kinéz neki egy csonka család... És mindezt miért? Mert nem vagy őszinte, és nem volt eszed védekezni holott tudtad, hogy nem frankó a kapcsolatod azzal akitől lesz a gyerek.


Egyébként szerintem még van esélye hogy túltedd magad rajta, általában egy év elég szokott lenni rá. Próbálj minnél kevesebbet gondolni rá, és dobj ki, vagy törölj mindent ami rá emlékeztet. Töröld fb-ról is. Az sokat segít ha nem látod a hírfolyamban nap mint nap.

2013. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mostmár semmit.

Hagyd...

Ugyanebben a helyzetben voltam, nekem mostanra sikerült túllennem rajta, 5 évig szenvedtem belül az exem miatt, úgy, hogy közben együtt élek a párommal, a közös gyerekünk 3 éves. Nagyon sokáig tartott, és nagyon nehéz volt...

Kitartás, a babára koncentrálj!

2013. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem fogom otthagyni a mostani párom...és a baba nem véletlen csúszott be hanem volt tervezve. akkor olyan jó volt minden. nem gondoltam az exemre..de meg próbalok mindent hogy elfelejtsem..babácskámért mindent..és remélem én is hamar túl leszek rajta.
2013. jan. 10. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor kitartást! ha szereted az élettársad, lehetett ez csak pillanatnyi fellángolás is :))
2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, a "Hagyd" az exre vonatkozott, bocsi...
2013. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!