Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom meglátja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom meglátja hogy milyen a fenekem, nem fog kiábrándulni belőlem?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok és 61 kg szóval kövér nem vagyok, de mégis nagy a fenekem. Farmernadrágot hordok mindig, abban jó a fenekem :D vagy legalábbis nem olyan hatalmas, meg összetartja de ha lekerül rólam, akkor vagyok bajban. Nyáron is fürdőruha alsóban nem szívesen vagyok, mindig törülköző van rám kötve stb. Ez kiábrándító lehet majd?
2013. ápr. 16. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól tudja, mire számíthat. ne kattogj ezen. ha meg zavar a feneked, akkor bicikli, torna...
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rajzold le, tegyél fel képet.
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan a barátod, hogy emiatt kiábrándul belőled, akkor csak gratulálni tudok.
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugyan, dehogy :)Nehogy azt hidd, hogy pont a feneked miatt fog dobni a barátod. Ha eddig elfogadott olyannak, amilyen vagy, most miért ne tenné? És mi van, ha még tetszik is neki? :)
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nagy fenékre nem fog panasz érkezni,hiszen farmerban is látszik,nyilván ez az esete.
2013. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt a jó idő, fuss el kocogni! :) ártani nem árt, ellenben egészséges. amúgy a magasságodhoz tökéletes ez a súly.

egyébként meg, tudod, ha szeret, nem ez lesz neki a legfontosabb. a természet nálam erősen benyomta a tipikus női jelleg gombot a nagy mell-vékony derék-széles csípő-nagy kerek hátsóval...ha rá tudom venni magam, én is lejárok futni, de a párom egyenes imádja a fenekem és azt mondta, h ne legyen kisebb :D

23L

2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a narancsbőrös fenék az nagyon kiábrándító
2013. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem ez lesz a fontos.Egyébként van különbség mert ha szép,formás de nagy feneked van az imádják a pasik,ha viszont narancsbőrös stb. akkor valami torna de még1x mondom ha szeret nem ez a lényeg.
2013. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pont ezért fog dobni
2013. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem is ezért dobott. Addig el sem jutottunk hogy lássa a fenekem :D Már nem vagyunk együtt.



óhogyrohadjonmeg....

2013. jún. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!