Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a leghatásosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a leghatásosabb módon kiábrándulni valakiből?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.
2012. szept. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
elfoglalod magad munkával, sporttal, barátokkal és ahogy megy az idő majd lassacskán elfelejted
2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem saját tapasztalatom az, hogy nem olyan könnyű, de mint az első kommentelő is írta: fontos, hogy lekösd magad valamivel. Nekem például sokat segít az, ha megismerek új embereket, futok és futás közben elábrándozok a célomon, ha pihenek, akkor gondolatban elhatározom, hogy új életet kezdek és lesz jobb is, mert én többet érdemlek ennél.

Szóval rengeteg minden van, a lényeg, hogy kösd le magad és idővel elmúlik minden.

18/F

2012. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jacint79 ***** válasza:
72%

Furcsa a kérdés. Miért kellene kiábrándulni valakiből? Szerintem ne irányítsd az érzéseidet, hagyd, hogy magától, természetesen történjen.

Ha megrendezed, vagy szánt-szándékkal teszed később bánni fogod...

Ha szeretnek fogad el és szeress... ha bíznak benned, akkor Te is bíz benne...

és így tovább, ha nem működik valami az nem is fog működni, mert mindenhez két ember kell... ÉS ne feledd, ne akarj túl sokat egyszerre... egy lassan felépült kapcsolat, amelyben sok gond lett megbeszélve, elfogadva - az sokkal tartósabb lesz, mint egy hirtelen fellobbanás...

Egy párkapcsolatot nem lehet úgy irányítani mint egy autót, mert a párkapcsolatban egy út van és két ember kormányoz...

2012. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek Veled egyet kedves 3. válaszoló. Nekem a mai napig van egy olyan férfi az életemben akiből ki kéne ábránduljak, mert esélye nincs semminek, soha!


A legegyszerűbb elfoglalni magad, megismerni másokat, próbálkozz az illető helyett mást találni. Mindenesetre ehhez igen sok erő kell.

23/L

2012. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ház az engem is érdekelne:(
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tönkrement kapcsolatok után egyik praktikám, hogy írok egy listát szigorúan az illető rossz tulajdonságaiból, amik zavartak, vagy nem szerettem tőle. Meglepően sok össze tud jönni ha agyalsz rajta sokat. Utána pedig rendszeresen olvasgattam azt a listát.
2013. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek hozzád kedves kérdező..6 éve szeretek egy fiut aki 4 éve szemembe mondta hogy nem érez és nem is tudott soha érezni többet barátságnál irántam.3 éve boldog párkapcsolatba vagyok mégis vannak időszakok mikor hetekre lehangol az h nem lehetek az illetővel,sokmindennel probálkoztam,már a mágiával is (amibe amugy nem hiszek) de semmi nem műkődőtt...és ami a legérdekesebb h amienné vált nem is kéne és mégis...


talán probálkozz amivel a többiek mondták...én ugy tudom ötet hónapokra elfelejteni h csak bele törödök h kész vége nem is lesz semmi és h van egy másik ember aki szeret és stb...nha meg ami kicsit segitett az a yoga:D...kiprobálhatok,remélem te erösebb leszel mint én

2013. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!