Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tudnátok feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudnátok feldolgozni, hogy a kapcsolatotokban ti vagytok a meghunyászkodó fél?

Figyelt kérdés
Szóval én vagyok akapcsolatomban az, akinek baromi erős az önkontrollja, mindig lefogom, visszafogom a sérelmeimet(amik érzékenységemből fakadnak). Vissza kell fogjam magam, hogy ne legyen balhé, mert nem akarom elveszíteni álmaim asszonyát, nőjét,leányzóját. Fáj egy csomó minden, rendkívül érzékeny vagyok erre a lányra, minden szavára, mondatára és még a nézésére, tekintetére is az vagyok. Azt mondja szeret engem, én viszont nagyon imádom és ki is mutatom neki, Ő kevésbé. Sajnos. Igaz, balhés természetű vagyok és ez a lány alatt megtanultam visszafogni , letiltani mindent, ami balhét szíthat, és inkább elnézem neki a "hibáit", és az éretlenségének tudom be a dolgokat(20 éves én vagyok neki a 2.) Sokszor az a kép látszódna egy külsősnek, hogy én higgadtan, csendesen beszélek, Ő meg üvöltözik velem és sír. Én mindig próbálom nyugtatni. Bármit megteszek és megtennék neki/érte(lásd, feladom önmagamat) Jól teszem ezeket a dolgokat? ÉS milyenm férj leszek szerintetek?(nem kellenek apapucs jelzők mert én nem vagyok olyan természetű)
2013. ápr. 17. 10:43
1 2
 1/16 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem, ha leültök és ezt ilyen szépen elmondod neki, ahogy leírtad, akkor meg fog érteni.
2013. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mivel véleményt kérnél, én azt mondom, nekem nem kellene olyan férfi(?), aki csak úgy van el mellettem, hogy meghunyászkodik...az én szemszögemből ez egyáltalán nem férfias, de ez nem jelenti azt, hogy más nő ne vágyna erre.

Szerintem is ülj le vele, és beszéljétek meg.

23l

2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban senkinek se kell meghunyászkodni.

Állj csak ki magadért,és nem kell önkontroll sem.

2013. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy biztos, soha ne add fel önmagad, mert akkor magaddal szúrsz ki, és nem leszel boldog. persze az, hogy változol az imádott lányért, az jó dolog, de nem önmagad feladása, hanem komolyodás, és alkalmazkodás. viszont mindenkit csak annyira lehet megváltoztatni, amennyire hagyja magát. próbálhatsz beszélni a pároddal erről a problémáról, és próbálhatod burkoltani is formálni. ha lehet, akkor működni fog, ha meg nem hajlandó rá, akkor úgyis elhagy. ha félsz az elhagyástól, akkor viszont legyél papucs, és boldogtalan.


amúgy én is ilyen voltam, lehiggadtam, néha a feleségem szól rám, hogy ennyire ne legyek már nyugdíjas. igaz én nem 20 évessel kezdtem, és én is közelebb voltam a 3. X-hez, mint a 20-hoz.

2013. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát, ezt neked kell tudnod.

Nem jó párkapcsolat az, ahol mindig tűr az egyik, a másik meg mindig meghunyászkodik.


Sok nőt nem tudom, hogy bírnak elviselni a férfiak. Úgy látszik, ő egy ezek közül. Bocs az őszinteségemért.

2013. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. NEm akarom hogy elhagyjon. Úgy érzem nem élném túl azt a fájdalmat. Inkább egy kis sz@rdarab leszek, szégyen hozva a családomra és a férfi nemre, mintsem elveszítsem az egyetlen feleségjelöltemet, akit nagyon szeretek
2013. ápr. 17. 10:57
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta vagytok együtt de szerintem ez így nem fog sok jóra vezetni a jövőt tekintve. Az elfojtott harag, düh, indulat a "legveszélyesebb"! Az elfojtott érzésektől lesz az ember egy lelkileg roncs ember, és a szeretet képes átalakulni gyűlöletté. Én ezt tapasztaltam, és akárhogy mondod és tudod, hogy mennyire szereted, ez nem fog még sokáig így menni. Az ember nem így működik..ez előbb utóbb biztosan nyomot fog hagyni benned, hogy így bánik Veled a barátnőd, akármennyire is szereted. Én a párommal ugyan így voltam, mindig csak nyeltem nyeltem, hogy ne legyen vita, viszont az, hogy nem tudtam kiadni az érzéseimet, valamit nagyon megváltoztatott bennem az irányában. Szeretem őt, hiszen együtt vagyunk, de már nem olyan mint anno.

19/N

2013. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ő nem papucs akar lenni, nem is így fogja fel, inkább enged a lánynak, csak megtartsa, de ezzel nem biztos, hogy megtartod kedves kérdező, alkalmazkodás az jó, de ennyire, mert Te is csak egy darabig fogod ezt bírni, nem a végtelenségig
2013. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te már túlzásba viszed,hogy feladod önmagad.Egy kapcsolat nem erről szól.Ez így nem vezet sehová sem.Mindkét félnek alkalmazkodnia kell.Egyszer ki fog törni belőled minden,mert nem sokáig úgy sem tudod magadban tartani,és akkor nagyobbat robban a bomba,mint most,ha leülnétek és megbeszélnétek.Ha igazán szeret és fontos vagy neki,akkor megfogja érteni.
2013. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem, ha nem tudjátok egyenlő félként megbeszélni a problémáitokat, akkor egyébként sem lesz jó kapcsolat ebből. Egyetértek azokkal, akik azt javasolták, hogy beszéljétek ezt meg egymással!
2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!