Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi volt a legdurvább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legdurvább a kapcsolatotokban, amit max pár embernek mondtatok el?

Figyelt kérdés
Nem akarok senki kapcsolatában turkálni, de őszintén érdekelne, másnak milyen a kapcsolata, mert egyszerűen már nem tudom eldönteni, hogy az enyém normálisnak számít-e. Sok dolgot elviselek ugyanis a páromnak (nem ütés, meg ilyen durva dolgok, de veszekedésnél néha nagyon ronda dolgokat tud mondani). Úgy fáj a szívem, ha mást boldognak látok (nem irigy vagyok, csak nem értem, én mit rontok el). Egy szó mint száz. Más kapcsolata nagyon boldognak látszik, legalább is mindig boldogabbnak, mint az enyém, holott mások meg ránk mondják ugyan ezt. Ezért érdekelne, hogy a tiétek milyen...lehet hogy sok helyen tényleg csak látszat van?
2013. jan. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan, mindenhol vannak gondok, de ezt nem mondják el ismerősöknek, talán még barátoknak sem.

Neked kell tudod, hogy meddig érdemes szenvedned a párodért, milyen kilátásaid vannak meg minden....

2013. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
exem megujjaztam egy városban. kb ennyi
2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kérdező hány éves vag?
2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

második,szerintem nem erre gondolt a kérdező...


dettó...bár van amikor úgy érzem mellette én vagyok a legboldogabb nő a világon,de ő is olyan dolgokat vág a fejemhez veszekedéskor,amik nagyon nagyon fájnak.és megint rendszeressé vált a veszekedés.Azt hittem jobb lesz a kapcsolatunk ha meglesz az eljegyzés,de nem lett jobb.és nem is nagyon mutatja,hogy szeretne,ezáltal egyre többet gondolok a gyűrű vissza adására,pedig nagyon szeretem,de nagyon úgy látom,hogy ő az aki nem tud elviselni engem... :S

2013. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki normális válaszokat adott, annak köszönöm. Amúgy utolsó: teljesen átérzem a helyzetedet. Nálam is az van, hogy tudom, nem oldható meg semmi, és mégis reménykedek, és ami a "legjobb", hogy mindenki minket tart mintapártként számon, egészen addig, míg meg nem hallják a veszekedéseket, amikből kijutott már nyilvános is! Eszméletlenül sz.r. Tudom, szakítani kéne, miközben ha megkérné a kezem, vagy összeköltöznénk, én lennék a legboldogabb, én is ettől várnám a megváltást, pedig tudom, hogy nem megoldás. De ha eljegyzett, szerintem nem "csak úgy" tette, biztos nem volt neki kötelező.
2013. jan. 17. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

kötelező nem volt,bár már elég sűrűn felhoztam neki,hogy szeretném,tehát a "befolyásom" alatt történt.Aztán mikor összevesztünk azt persze hozzám vágta,hogy "na ezért kértem meg a kezed? semmi nem változott,pedig annyira mondtad,hogy így biztos nem fogunk annyit veszekedni" tehát én már nem tudom.Érzem, hogy szeretem és érzem,hogy ez nem csak kötődés,hanem részemről tényleg ott van a szerelem/szeretet,de nem érzem,hogy kölcsönös lenne.és napról napra azt érzem,hogy ez csak egyirányú... :S


A

2013. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így van :( Nálunk most épp kibékülő fázisban vagyunk, jelenleg olyan aranyos és édes, akár egy kis cukor...majd jövőhéten lesz ideje beszólni megint...olyan rossz, hétvégente szeretget, mindig elgyengülök, pedig tudom, hányszor okozott már fájdalmat.
2013. jan. 20. 01:14
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap mi nagyon nagyon összevesztünk,majdnem véget is vetettem a jegyességünknek, végül csak nem bírtam.szeretem na...ma aranyos is volt,csak ne lenne ez a mániája,hogy eljön du3kor és már este 6kor menne is el.Ez úgy utálom.alig akar már velem lenni.Mindig van valami ami miatt haza akar menni.Na mind1.Hátha észre veszi,hogy nekem így nem jó,hogy hanyagol és változtat rajta.Minden esetre mellette maradok,mert kimondhatatlanul szeretem.


A

2013. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!