Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznátok titokban valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok titokban valakivel, ha közben van párotok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jóban vagyok,sokat beszélek neten, ő felvetette,hogy találkozna velem..Én is szívesen beszélgetnék vele személyesen, de a barátom tuti nem díjazná,mert nagyon féltékeny típus.

Ti mit tennétek? Találkoznátok barátilag valakivel?


2013. ápr. 17. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Barátilag? Persze.
2013. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elvileg ebben nem lenne semmi rossz. Kérdés, hogy mivel folytatódna a dolog.

Illetve te mit szólnál, ha a párod találkozna "barátilag" egy csajjal....?

2013. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Traune ***** válasza:
szerintem mond meg pasidnak hogy van egy srác akivel sokat dumáltok és hogy találkoznál vele és csak barátilag, és ha a srác többet akar dobbansz a találkáról (márha te se szeretnéd hogy a csávó akarjon valamit). fő az őszinteség
2013. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tiltakozna ellene az agyam, de a többi részem tuti, hogy akarná :) Szóval talán igen.
2013. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
amig a kapcsolatotok eros, nem jut eszedbe mas pasira ranezni, viszont ez a kapcsolat kihul, elnezel mas fele is.megtetszik mas is es a vegen massal (ebben az esetben ezzel a sraccal) jobban egyutt akarsz lenni vele, latni szerezned, mint a mostani baratodat. ha szereted a baratod esbtenyleg szeretned ot, akkor en nem talalkoznek ezzel a sraccal, mielott igy jarsz, ahogy leirtam.tapasztalatbol mondom es ebben baratnomnek is volt resze.
2013. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!


18 éves korom óta, lassan tíz éve ugyanabban a párkapcsolatban élek, ezalatt nagyon sokan megkérdezték, mégis mi a titka, hogy ilyen jól megvagyunk. Az érdekes az, hogy mindenki valami voodoo mágiát vár, holott csak orbitális közhelyekkel lehet dobálózni. Akkor hol a baj? A baj az, hogy mindenki szajkózza ezeket a közhelyeket, de alig van valaki, aki betartja őket.


Hogy miért írom mindezt? Gyakorlatilag mindenki tudja, hogy a kiegyensúlyozott kapcsolatoknak a legfontosabb része a BIZALOM. A bizalom elengedhetetlen feltétele az ŐSZINTESÉG. Ezt mindenki tudja, mégis a többség azt sugallta nincs semmi rossz a párunk háta mögött, titokban olyan dolgot csinálni, amiről TUDJUK, hogy kiborulna tőle.


Kérdező, itt nem arról van szó, hogy megcsalod a pasid vagy sem; itt bizalomról, szavahihetőségről és felelősségvállalásról van szó. Te most voltaképp mit is csinálsz? Gyáva vagy vállalni a következményeket, a konfliktust, ezért inkább hazudsz a párodnak, csak, hogy ne legyen balhé. Aztán ha kiderül, te leszel legjobban megsértődve, mert mindig féltékenykedik, pedig nem is csaltad meg. Csak fordítsd meg: ha a pasid titkolná, hogy találkozik egy csajjal, te mit éreznél?

2013. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő is találkozott egy lánnyal, kb. másfél hónappal ezelőtt, nem tőle tudtam meg! Állítólag azért találkozott vele,mert érzelmileg össze volt zavarodva és kiakarta deríteni, hogy mit is érez irántam, és elvileg azért hogy könnyebben tudjon dönteni. Csók is történt közte meg a csaj között! Ezt sem tőle tudtam meg..szóval...
2013. ápr. 17. 12:48
 8/17 A kérdező kommentje:
De megbocsátottam neki,még ha nehezen is..A bizalmam eléggé megingott..:(
2013. ápr. 17. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Nono! Most akkor ha antilop, akkor te is lophatsz? Ha ő is gerinctelenül viselkedett veled szemben attól te nem leszel gerincesebb!


Eleve nem arról beszéltünk, kettőtök közül melyikőtök a nagyobb szemét. Én olyat sem mondtam, hogy a párod makulátlan. Azt mondtam, hogy ez az elképzelés nem ok, és ez független attól, hogy a párod miket követett el veled szemben!

2013. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, értem, arra a mondatomra válaszoltál, amikor arra kértelek fordítsd meg a helyzetet.


Ez esetben viszont nekem adtál igazat: benned is megingott a bizalom és nyilván neked is nagyon fájt.

2013. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!