Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznátok titokban valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok titokban valakivel, ha közben van párotok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jóban vagyok,sokat beszélek neten, ő felvetette,hogy találkozna velem..Én is szívesen beszélgetnék vele személyesen, de a barátom tuti nem díjazná,mert nagyon féltékeny típus.

Ti mit tennétek? Találkoznátok barátilag valakivel?


2013. ápr. 17. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Barátilag csak úgy ha ott lene a párom is ennyi igy nincs vita belőle szerintem.
2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Normálisan nem kell, hogy ott legyen, de igenis tudjon róla.
2013. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen csak nekem több mint barátnőm van.
2013. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mármint?
2013. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menyasszonyom:)
2013. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja, értem, gratulálok :).


Persze ettől még nem változik a véleményem: szerintem butaság azt gondolni, hogy egy pár csak együtt mehet el találkozni valakivel. Lassan tíz éve vagyok a párommal, de soha nem volt gond abból, ha valamelyikünk beült egy ellenkező nemű ismerősével - akár kettesben - valahová.


A kérdező felvetésével sem az a problémám, hogy találkozgatni akar valakivel - bár általában az ilyen ismerkedésnek is necces folytatása szokott következni, de én nem erről beszélek. A kérdéssel az a problémám, hogy nem meri felvállalni a vágyait, és inkább hazudik és titkolózik a párja előtt.


Van egy nagyon távoli ismerősöm, aki többgyerekes családapa, lassan negyven éves. A felesége minden téren első kapcsolat (kölcsönösen), osztálytársak voltak, tizenéves koruk óta együtt is vannak. Hallottam, hogy egyszer eléggé összekaptak azon, hogy a fickó vett valamit a hobbijához, aminek csak a fele árát vallotta be, mert bűntudata volt, hogy mennyit költött rá. Amikor kiderült, az asszony felkapta a vizet. Az emberek 99%-a ilyenkor azt hiszi, hogy olyan rossz a házasságuk, hogy ilyen pici dolgokon is egymás torkának esnek. Vagy éppen, hogy a nő biztos egy hárpia, a fickó meg lúzer, hogy tűri, amiért pár tízezer forintért kiabálnak vele. A valóság az, hogy bizony-bizony ilyen picike dolgokon múlik a bizalom!


Van egy kollegám, akinek a párja gyakran tűnt egy házisárkánynak első látásra. Például ha eljönnek sörözni, vagy hasonlók, akkor mindig lesi, mennyit iszik a srác. Értetlenül álltunk, miért működnek ők így, mire egyszer a srác jön koccintásra, hogy "gyorsan, míg az asszony nem látja". Hoppá-hoppá! Akármennyire is ágálna a párom az ellen, hogy többet iszom egy buliban, SOHA nem tagadnám le előtte! Megpróbálnék kompromisszumra jutni, de soha, de SOHA nem tennék olyat, hogy megígérek valamit, majd mégis megteszem, míg nem látja.


Ez az, amit az emberek egyszerűen nem képesek valamiért felfogni. Az ilyenre minden ember azt gondolja, mennyire bagatell dolog már egy felesen, pár tízezer forinton, vagy más apró füllentéseken balhézni. Miközben nem képesek megérteni, hogy teljesen szavahihetetlenné válnak.

2013. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi én régebben akartam találkozni lányal de csak pusztán barátságból mert ő csak 16-éves csak sokat beszélgettünk régebben!Mondtam a menyasszonyomnak azt mondta hogy csak ha ő is mehet csak úgy én beleegyeztem de elvégre még se lett tali a dologból elhalaztottuk még se mentünk el mert azt mondta a menyasszonyom minek menjünk el mit mondjunk neki elvégre lehet megtaláltuk voln a témát de annyiba maradt.Te fiú vagy vagy lány?
2013. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!