Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít nektek megbocsájthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nektek megbocsájthatatlan megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hülyének néz azzal hogy hazudik és ha szembesitem akkor tegadni probálja.
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A megcsalás minden szinte megbocsájthatatlan.
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

ma 13:53

én ezzel azért vitába szállnék, mert szeritnem adodhat olyan alkalom amikor megbocsájtható... Nem vagyok az a "másodikeséltyadokmertcsöpögökaromantikától" fajta de szeritnem lehet adni uj esélyt van olyan félrelépés.

2013. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Félrekefél, nem részegen nem a csaj kezdeményezésére smacizik (mindezeket többször, akkor még rosszabb), de a legmegbocsáthatatlan: ha randizgat másokkal. ELhívja őket inni valahova, moziba, stb, és úgy van vele a másik fél, és ő sem tagadja le, hogy ez nem csak baráti összejövetel, hanem még lehet is belőle valami. Mondhatni, mellettem tart még egy barátnőt. De a felsoroltak közül egyiket sem bocsátanám meg.
2013. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a megcsalás minden formában elfogadhatatlan és megbocsájthatatlan.Nálam ez elvi kérdés,ebből nem engedek.Ha én annyira szeretem és tisztelem a páromat,hogy tudok parancsolni az ösztöneimnek,akkor ezt fordítva is elvárom,teljesen jogosan.Ha meg a kapcsolat menthetetlenül rossz,kilépek belőle,ha másvalaki kell,akkor szintén.Ezt nevezik gerincességnek.

Mielőtt bárki támadna az álláspontom miatt,hozzáteszem,hogy voltam mindegyik oldalon már,így kialakítottam magamban ezt a felfogást,és ez már valószínűleg nem is fog változni.Jól tudom,egy megcsaló mit kockáztat és mennyire,s hogy ezzel a tettével mit okoz a másik félnek.Így ma már nem szívesen állnék egyik oldalon sem.

2013. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon ember és személyiség függő. Tudom sokan nem hisztek az asztrológiában de például egy bika és egy ikrek hozzáállása merőben más lenne ehhez a kérdéshez. Pl. Le merném fogadni hogy aki írta minden szintje elfogadhatatlan az nagy eséllyel a bika-rák-halak-szűz csillagjegyek valamelyike. :)


Személy szerint úgy vélem hogy ha nagyon szerelmes vagyok, előfordulhat hogy túl teszem magam rajta de csak ha fizikai kontaktus nem történt. Tehát az hogy találkozott valakivel, flörtölt még elnézhető de több semmiképp. Bennem akkor ott eltörik valami nem tudok úgy nézni a másikra mint azelőtt.

2013. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,hogy a részegséget,mint indokot sem fogadom el,mert az csupán egy gyenge kifogás.Aki akar magán uralkodni,az fog is,még módosult tudatállapotban is.
2013. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden megcsalás megbocsájthatatlan...
2013. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 14:01

ebből is látszik, hogy az asztrologia mennyire kiszámithatatlan, hiszen én Azt irtam, hogy vannak mentö körülmények és én Rák csillagképü vagyok akit beletetté labba a halmazba, hogy nem bocsájtanának meg. :)


Nem leszólni akarlak csak ezért megbizhatatlan az asztrologia mert a "papirforma" szerint nekem habzo szájjal kellene kidobnom a barátnőmet egy ilyen után.


Tudom, hogy mit irnak a rákról, és azt is elismerem, hogy 80% ban igaz rám. De nem azért igaz rám mert rák vagyok hanem azért mert ilyen elveket neveltek belém és ilyen elveket örököltem a - teljesen más csillagképü - szüleimtől :)

2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a megcsalás megbocsájthatatlan, hiszen a bizalom veszik el
2013. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!