Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsaitokra lenne szuksegem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsaitokra lenne szuksegem. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Nem lesz rovid elore szolok.

A fiukkal kapcsolatban mindig is valogatos voltam. Jol megneztem kit engedek magamhoz kozel, es kinek mennyi lehetoseget adok, hogy kozeledjen felem. Rengetek JO (es ezt nem kulsore, hanem belsore ertem) fiu kerult az utamba, de valahogy nem ereztem elegnek oket. Ha a belso volt meg, a kulsovel volt baj, ha a kulso volt rendben, akkor belul nem talaltunk.

Most van egy fiu, akirol ugy erzem, hogy pontosan olyan mint en (nagyjabol) es kiegeszitjuk egymast, es a vonzalom is megvan. Ugy erzem o is igy van vele, de ez egyaltalan nem biztos. Jol megvagyunk mar egy eve, de semmi sem tortenik, nem tesz lepest az ugy erdekeben a szerelem teren. Egyaltalan ha van ugy.

Most egy regi ismerosom bukkant fel, akivel megvan a kolcsonos vonzalom, ez biztos, viszont nem erzem azt, amit az elozonel, hogy annyira talalunk, es o az, akivel boldog lehetnek. De lehet, hogy egy ido utan, miutan jobban megismerem, o is ertekes ember.

Szivem persze az elsohoz huz, meg akkor is ha fele annyira se vagany fiu mint a masik. En ot szeretem. De a masodikat se szeretnem elvesziteni, amiatt, hogy varok az elozore, lehet hogy hiaba...


Velemenyeitekre lennek kivancsi, esetleg tapasztalatitokra a " nem szeretem, de belemegyek a kapcsolatba, hatha idovel megszeretem" dologgal. Tudom, kikene deritsem az elso erzelmeit, vagy elmondani neki a sajatjaimat, de en most velemenyekre lennek csak kivancsi, hogy mas oldalakrol is tudjam latni a helyzetet, es elgondolkodjak rajta.


2013. ápr. 17. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy egy ido utan, miutan jobban megismerem rajovok, hogy o is ertekes ember. *
2013. ápr. 17. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöször is hány éves vahy?
2013. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi pár hónapja ismertük egymást a párommal, amikor lépést tett felém és elkezdtünk járni. Előtte csak barátok voltunk, viszont tetszett nekem, de nem voltam szerelmes,mégis belementem a kapcsolatba mert annyit így istudtam róla hogy jó ember és a vonzalom is megvolt. Csak ne hagyd h a kezdetleges bizonytalanság miatt menjenek tönkre a dolgok, légy türelmes, hidd el megéri :)
2013. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18
2013. ápr. 17. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Éna helyedben adnék magamnak egy kis időt... nem keresném egyiket sem és meglátnám melyikhez húz a szívem ;) Adj egy kis időt magadnak és ne görcsölj rajta. 16/L
2013. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!