Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy kiakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy kiakadt azon, hogy bnőmmel és annak pasijával rajt vagyok egy fényképen és felraktam fészre?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel és a pasijával készült egy kép rólunk, sima, normális baráti kép, semmi félreérthető nincs benne.

És a barátom, 4 hónapja ismerem, ő kiakadt a képen, meg hogy töröljem le. Mondom dehogy törlöm, ők a barátaim..

És besértődött, h akkor beszélgessek vele, meg hogy neki akkorsem tetszik a kép és h szedjem le. Mondtam hogy nem és kiakadt és lelépett skyperól.


2013. ápr. 17. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

féltékeny valószínűleg a pasira, de nincs oka. -nem?

én ezért nem paráznék, de szerintem más sem...

2013. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nyugodt hangnemben magyarázd el neki a dolgokat. Ezen nincs semmi féltékenykedni való :)
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, nálam ezt a párom egyetlen egyszer játszhatná el (ha nagyon odalennék érte), következő alkalommal mehetne isten hírével...
2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tul féltékeny még zavaró lehet máskor is
2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

biztos égőnek tartja őket vagy féltékeny.


nekem is volt, hogy a barátom azt mondta, azért nem jelöl

be fészen, mert van egy barátom ott, akit cikinek tart, mert olyan, mint egy szkinhed, és ne jelenjen meg egy ilyen alak az ő falán...


mondtam, hogy nem érdekel, a barátom és kész, ha gáz neki, akkor ne jelölgessen be, nem ezen múlik az életem, én viszont nem tagadok meg miatta senkit, aki a barátom.


szärjál rá, majd megjön az esze.

2013. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nxyugodtan magyaráztam neki, hogy a barátja, meg szeretik egymást stb stb.

És csak annyi a reakció, h akkorsem tetszik neki, töröljem.

Meg h akkor nem törlöd? és hát lelépett, utána még írtam neki egy litániát...

de most már csak azért se fogom letörölni, szokjon hozzá. meg nem minden úgy van ahogy ő akarja..

2013. ápr. 17. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:

De ugye nem kihívó pozban vagy a barátnőd fiúján? Tehát ami zavaró lehet? Mert ugye az sem mindegy.

Más egyébként nem lenne oka panaszkodni.

2013. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acelsziv ***** válasza:
Zsarolásnak ne engedj. És, ha a fickó ennyire féltékeny egy képre mi lesz még a jövőben? Megölel egy régi barátod ő meg agyonver mindkettőtöket?
2013. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fasz.
2013. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, semmi félreérthető nincs benne, ő fiú áll középen, és én az egyik, a másik barátnőnk a másik oldalán, nem hajtottam oda a fejem hozzá v vmi. szimplán ennyi, hogy egy fiúval vagyok egy képen.. az egy dolog h nem ismeri. de hihetne nekem hogy bnőm pasija stb
2013. ápr. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!