Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök alkatilag erősebb lenne nálatok?

Figyelt kérdés
A barátom az a szálkás alkatú srác, izmos, de vékony. Rajtam van egy kis felesleg szerintem, nem vészesen de van. Szerintetek ez zavarhatja a páromat?

2013. ápr. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én erősen túlsúlyos vagyok, és alacsony. A párom majdnem 2 méter és szálkás, izmos.

Imádja a különbséget :D

2013. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Amennyiben nem vagy kövér, molett, vagy nevezzük teleszart búvárruhának, csak minimális husi van rajtad, akkor jöhetsz :)
2013. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt tőle kellene megkérdezni, talán pontosabb választ adna, mint egy rakás ismeretlen...Nyilván nem azért jár veled, mert mazochista, és imád úgy veled lenni, hogy közben undorodik tőled.
2013. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 170 centi nőies lány vagyok a barátom szintén ugyanekkora kis vékonyka fiú úgy döntöttünk addig edzünk míg egy súlycsoportba nem kerülünk. :D
2013. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy olyan párocskát ahol a pasi 40 éves a csaj 30 körül van. A pasi kb 180 centi 70 kg a csaj meg 170 centi körül van és van vagy 120 kg. És nem túlzok
2013. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk: én 52 kg és 170 cm(L), párom 175 és 50 kg... inkább engem zavar, mint őt.
2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem inkább engem zavarna, mert én izmos vagyok (még jó, hogy pici, így azért akadnak nálam nagyobb darab srácok is)

nem érintene jól, ha a barátomat nekem kléne megmenteni, nehogy elújja a szél...


de nem hiszem, hogy zavarná, nyilván ezért is szeretett beléd:)

2013. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!