Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg könnyebben talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebben talál pasit magának az olyan nő, aki a határozatlan, félénk papucs típus pasikra bukik?

Figyelt kérdés

Egy ismerős nő, nem csúnya, de nem is olyan nagyon jó nő. Katona akar lenni, elég erős határozott. Sose volt gondja párkapcsolatok terén, mindig volt neki pasija, kapcsolata, sőt már el is jegyezték. Lehet hogy a pasi egy töketlen szerencsétlen kocka, de tuti nem fogja elhagyni ezt az ismerős lányt.

Lehet neki azért van ilyen szerencséje párkapcsolatok terén, mert olyan pasikhoz vonzódik, akikből sok van, de kevés nőnek kell?


2013. ápr. 4. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
valószinű
2013. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ebben nem hiszek, mert én nem találok, tehát mindegy milyen típusú az férfi N
2013. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én csak arra lennék kíváncsi hogy ezek a nők vajon olyan férfitől is szeretnének szülni?

28F

2013. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez csak az én megfigyelésem, így a minta nem reprezentatív, de én már megfigyeltem, hogy a régóta tartó házasságokban a nő intézi a dolgokat. Nem azt mondom, hogy egyértelműen ő a főnök, de a pasik hagyják, hagy szervezkedjen a nejük, ők meg békében keresztrejtvényt fejtenek :)


Míg megfigyeltem azt is, hogy a tipikus alfahím ismerőseim, pl. az apám is, több váláson is átestek már.


Szóval lehet valami abban amit írsz.

2013. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha te beteg vagy...Az huuuuuje
2013. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért vonza ez a nő ezeket a pasikat, mert megérzik benne az erőt, azt az erőt, ami belőlük hiányzik.


Az a gáz amikor egy ilyen nő találkozik egy olyan férfivel, aki erősebb nála, és beleszeret. Na ez gáz-a nőnek.

2013. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés ez mert kinek ki vagy mi a határozott vagy határozatlan és mikor? Illetve az idő folytán változik ez az én exem is kezdetben visszahúzódó volt aztán aztán határozott lett. Úgy érzem a kérdéseket olvasva hogy sok jófej pasi és kedves lány van és valahogy nem találják egymást.
2013. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3-as

Igen, az a lány nagyon szeretne gyereket, tőle.


Illetve az valóban igaz, hogy a nagyon jó pasik alfahímek stb, lehet könnyebben találnak nt stb, de bizony előbb gyorsabban is cserélik a partnereiket, hamarabb válnak

2013. ápr. 4. 13:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság. A visszafogottabb, nyalizós papucs udvarlós cslaádapának való emberkékből is van pont annyi, mint a plázamacáknak való keményebb, de hidegebb, kevésbé kedves férfiakból. A gond ott van, hogy általában azok panaszkodnak, akik nem a megfelelő "szubkulturából" választanának, nem a személyiségben hozzájuk illőt kap/nák/

Itt csak annyiról volt tehát szó,hogy ő jókor volt jó helen,és véletlenül kifogott egy pont neki, az ő igényszintjének való kategoriából szaljtott segfejet.

2013. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Négyes: nem csak a te megfigyelésed, ezt figyeltem meg én is, de kicsit másként.


Azt figyeltem meg, hogy a kiegyensúlyozott kapcsolatok nagy részénél van egy érzelmileg fűtöttebb, aktívabb fél és egy őt ellensúlyozóan higgadtabb, passzívabb ember. Ha az akaratosabb fickókat nézzük, akkor ő lesz az aktívabb, a nő a passzívabb karakter. Ha ehhez hozzávesszük a régies házasodási modellt, akkor a nők fiatal, idealista, éretlen fruskaként mennek férjhez, és felnéznek a nagy, erős, határozott pasira. Később elkezdenek felnőtt asszonyok lenni, saját akarattal, ezzel együtt pedig elindulnak a konfliktusok is.


A férfiak a korral éppen ellenkezőleg hajlamosak változni: csökken a vérmérsékletünk és egyre közönyösebbé válunk; ilyenkor szoktak azzal jönni, hogy az asszonynak mindig igaza van. Ha a fickó eleve simulékonyabb volt, akkor ezek a házasságok nem romlanak el. A nő egyre akaratosabbá, a férfi egyre akaratgyengébbé válik. A férfiak sokszor fel is adják a harcot, és a családi békéért cserébe hallgatnak és elvonulnak valahová, az asszony meg csináljon, amit akar - főleg hogy ezeket a dolgokat jobban is csinálja. Ha a fickó nem enged a szerepéből, attól még a nő ezt egyre kevésbé fogja neki lenyelni, és ha ezt nem tanulják meg kezelni, akkor vége is a házasságnak.


Férfiként elég kegyetlen szembesülni ezzel, de ha megnézzük, a klasszikus öregkori felállás - legalábbis faluhelyen - már általában úgy néz ki, hogy a papa kvázi haszontalanná válik. Tiszteletből mindenki végighallgatja a régi, unásig ismételt történeteit, de egyébként szerepe már nincsen. A nők pedig itt érik el hatalmasságuk csúcsát: a mama a családfő, a család összetartója, ő hozza a nagy döntéseket, ő a törzsfőnök.

2013. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!