Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek rá valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá valakit, hogy írjon rám fbon ha tetszem valakinek? Mi ez a paradoxon bennem? 21/N

Figyelt kérdés

Nem ismerkedés céljából írtam ki!!!!!!!!!!!!


Nagyon szeretnék már valakit, de nem volt még és ezért olyan idegen lenne nekem, hogy tényleg van barátom. Olyan érzésem van ha találnék valakit akkor eltaszítanám egy idő után mert akkor már megvan és nincs rá szükségem. Jó, tudom, hogy ha szerelmet találok akkor ez az eset kevésbé jöhet szóba. Elsietni sem szeretném, mert akkor az úgy úgysem fog működni. Nem szeretnék egy béna fellángolást szerelemnek nevezni. Honnan tudjam, hogy tényleg ő kell vagy csak valaki? Mikor találok már valakit?...


2013. ápr. 17. 17:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézem pár ismerősömet és ragyognak a boldogságtól... Én is annyira szeretném ezt..., de lehetetlennek tűnik.
2013. ápr. 17. 17:46
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Az előbb pont leírtam volna,annak aki hívott,hogy "szólítottál mester"

2. Szerintem az a baj,hogy túl agyalod.

Nem azzal kéne törődni,hogy mit fogsz tenni,hanem csak egyszerűen megélni a pillanatot.

2013. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem is értem, a nagy kérdés hogy van összefüggésben a kifejtéssel amúgy.
2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megélném már..., csak legyen kivel...
2013. ápr. 17. 17:49
 5/16 A kérdező kommentje:

Úgy van összefüggésben, hogy szeretnék barátot és más esélyem nincs, csak az ha valaki rám ír fb-on. :D

Élőben nem tudok ismerkedni, mert senki nem jön oda hozzám és nem járok társaságba.

2013. ápr. 17. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Az a probléma 2. fele,de abban nem tudok segíteni.
2013. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Különben szerintem már itt is írnak neked 5-en,amint meglátják,hogy nő vagy ráadásul szingli.
2013. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
... és szűz
2013. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. De nem mintha befolyásolna bármit. :)
2013. ápr. 17. 17:55
 10/16 poiu ***** válasza:
Mondhatnám, ne görcsölj, de nyilván van okod a görcsölésre. Inkább azt mondnaám, hogy nincs tétje egy kapcsolatnak, ha jó akkor folytatódik, ha nem jó, akkor szakítasz. Nem muszáj szerelembe esni. Nem egy életem, egy halálom az élet. Csak egy halálom, de az neked messze van.
2013. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!