Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te belemennél egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél egy párkapcsolatba ahol a másik fél tőled különböző etnikumhoz tartozik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy egy európai fehér bőrű (gondolom itt a többség) ember például egy feketével, ázsiaival, vagy cigánnyal stb.

Írjátok le melyik az az etnikum ami még beleférne, plusz életkort és nemeteket.


Én fehér vagyok és maximum ázsiaival kezdenék kapcsolatot, a többivel valamiért nem tudnék együtt élni.. 23/F



2013. ápr. 17. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Még ázsiai beleférne de onnan sem az a férges putriivadék hanem igényesebb szép nő. Cigány, néger, (zsidó-> nem etnikum, de akkor sem) arab. Ezek nem.
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehérekkel, de persze azon belül is szelektálok, viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy bármilyen színes bőrűhöz vonzódjak, eddig legalábbis nem fordult elő, valahogy taszítanak. 23/L
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint az Ázsiai,Japán nemzetiséggel szimpatizálok.. :)

A többi kizárt!!!

2013. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam egyik se fér bele.
2013. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Fúj, néger... soha.
2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük, de nem vonzanak. plusz el se tudnám képzelni, hogy a gyerekem ne fehér legyen...
2013. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. már tetszett latin fiú (nem roma!), vele el tudtam volna képzelni kapcsolatot is. Ázsiaiakkal is szimpatizálok. De nyilván nem akarok mindenáron "egzotikus" párt magamnak, az a legjobb, ha azonos a kultúra.
2013. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ahogy a fehérek között is van ilyen olyan, a többi között is, így a többi között is megtalálható különböző, nekem ezzel így semmi gondom nem lenne N
2013. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Én fehér bőrű vagyok (túlzottan is sajnos) de engem kifejezetten a néger, vagy kreol bőrű emberek vonzanak. Külsőleg persze, ez nem azt jelenti, hogy nem kezdenék fehérrel, csak ha kérdezik mi jön be, akkor ezt mondom :) Egyébként abszolút attól függ ki van az illető bőrében belül..
2013. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
négerrel max egy éjszakás és maximum kínai de őket se tudnám elképzelni magam mellett... a cigányok meg kizárt soha semmilyen formában nem akarok velük kapcsolatot létesíteni csak amennyit muszaj(pl.: iskolában)
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!