Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon szerelmes tud várni a másikra akár évekig is? Még akkor is, ha a választottja közben párkapcsolatba került, és reménytelennek tűnik az egész? Vagy a másik kapcsolata inkább dacot szül benne, és egy idő után továbblép?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nyilván ember függő is. Én 5 éve várok. Tudom elb@szott egy dolog, de ha egyszer szeretem:(
2010. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem szakított párom. Nagyon szeretem, úgy érzem tudnék rá várni évekig is. Még reménykedek...

De előbb utóbb úgyis történik valami. Ha nem is ő jön vissza, jön egy másik srác. Mégsem várhatok rá évekig, még ha ki is bírnám...Csak az én életem lesz rossz, míg ő élvezi a sajátját.

2010. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is várok valakire. Kb 2 és fél éve. Most párkapcsolatban van. De talán egyszer az enyém lesz. Nem tudom miért szeretem még most is. :( Roh adt egy dolog a szerelem.
2010. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ébredjetek fel... Felejtsétek el a volt párotokat!!! Ha úgy hozza a sors, akkor megint találkoznak útjaitok, de addig csak magatokat emésztitek!
2010. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves előző, első vagyok. Akire én 5 éve várok, soha nem volt a párom. Próbáltam elfelejteni, az 5 évből, 1 évig, egyáltalán nem találkoztam vele, nem hívtam, semmilyen módon nem léptem kapcsolatba vele, az egyetlen dolog, hogy szülinapjára írtam egy sms-t, és ennyi. De nem tudtam elfelejteni, csak rosszabb lett, hogy nem volt mellettem, még úgy is, hogy amikor egyébként mellettem volt, akkor sem "úgy" volt mellettem.
2010. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szerettem, de nem tudtam várni, mert gyávának gondoltam a párom. Végül engem választott, és megbocsájtotta hogy nem tudtam várni. Néha sajnálom hogy nem voltam türelmesebb hozzá, de az élet ilyen, úgy éled ahogy tudod.
2010. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Létezik hogy tud válrni az ember.én 3 évet vártam.összejöttünk,lefeküdtünk és csalódtam egy picit,de még mindig szerelmes voltam.akkor újra elutazott vártam még 2 évet,aztán életem legjobb szeretkezésével köszöntöttem őt,azóta férj és feleség vagyunk.
2010. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én 4 évet vártam...közbe meg elvoltam a többiekkel. :D
2010. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg továbblép, akármennyire is szerelmes volt. egy ideig még emészti magát, de aztán továbblép. aki nagyon szerelmes, az nem egyenlő a hülyével. h évekig várjon egy olyanra aki közben mással jár.
2010. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is évek óta ugyanaz az illető dobogtatja meg a szívem, és még várok. Közben voltak randik és két járás is, de nem ők voltak azok, akik nekem valók. tehát még mindig ő a number1
2010. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!