Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek a kapcsolata az összeköltözés után ment tönkre?

Figyelt kérdés
A párommal nálunk minden a lehető legnagyobb rendben van 7 hónapja, lassan össze szeretnénk költözni, de komolyan, mindenhol azt olvasom, hogy összeköltözés után csak a problémák meg a szakítás van, itt gyakorin is mindig ezt látom. Nyugtasson már meg valaki ellenpéldával is :D (De mindenféle tapasztalat érdekel)
2013. ápr. 17. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Akivel minden a lehető legnagyobb rendben van, az nem nyit ilyen kérdést-ez köztudott:D
2013. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bízz már magatokban egy kicsit!
2013. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

anya 19 év házasság után lépett félre az öcsém zongoratanárával...

de azelőtt minden oké volt :)

2013. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap ismeretség után költöztem össze a párommal. 5 éve vagyunk együtt, nálunk minden rendben, kiegészítjük egymást. :)
2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szugeráld be magadnak ezt a hülyeséget.
2013. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én bízok a mi kapcsolatunkban, csak komolyan, mindenhonnan azt hallgatom meg olvasom, hogy : "Jaj, majd ha összeköltöztök akkor majd nem lesz ilyen jó a dolog..."

És már komolyan, agyamra megy a dolog :D

2013. ápr. 17. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Három hónap után költöztünk össze. Barátnőmék két hónap után. Mi három éve élünk együtt, ők lassan öt éve. Mindkettőnk kapcsolata "rendben van", sőt, lassan esküvő :)

Párom előző kapcsolatában három év után költözött össze a lánnyal, hetek alatt kikészítették egymást.

Ha nem működik, inkább előbb derüljön ki, mint utóbb.

2013. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az előző kapcsolatom összeköltözés után ment tönkre. De ez normális: ha nem klappol valami, együttélésnél ki fog derülni, és szakítás lesz belőle. De inkább derüljön ki, minthogy elszúrjatok még pár évet randizgatással.


Különben szerintem több kapcsolat megy tönkre összeköltözés előtt. Legalábbis nekem három komoly kapcsolatom volt, ebből kettővel nem jutottunk el az összeköltözésig, már előbb szakítottunk :D

2013. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!