Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap járás után korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap járás után korai lenne összeköltözni? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nagyon sokszor van nálam, gondolkodom rajta, hogy felajánlom neki, hogy költözzön hozzám, így több időt tölthetnénk együtt. Ő a szüleivel lakik, nekem saját lakásom van. Ő 21/F, én 26/F vagyok. Vélemények?

2013. márc. 11. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha úgy érzed, hogy ez egy mély, szerelemmel és szexxel teli kapcsolat, úgy érzed, hogy ismeritek egymást és megbízól benne, akkor próba cseresznye, tedd fel neki a kérdést. Gondolom ő vagy egyetemista, vagy dolgozik, de ha a házad közelebb van valamelyikhez, mint a szüleié, akkor szinte tuti, hogy belemegy, azért, valljuk be, a férfiak lusták. Szerintem három hónap, főleg, ha három minőségi hónapról beszélünk sok találkozással és közös alvással, akkor nem korai az összeköltözést felvetni.

18 f

2013. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem személy szerint korai lenne, de ti érzitek, hol jár a kapcsolatotok, mennyire bíztok meg egymásban. Tudod, szerintem az ilyen egyáltalán nem az egymással eltöltött időn múlik, hanem azon, hogy az egymással eltöltött idő milyen volt. Ha 3 hónap után késznek érzitek rá magatokat, akkor sok sikert! :)
2013. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Az én barátnőm 1,5 hónap után költözött hozzám. Mondjuk én nem akartam, csak így alakult, igazából már 10 hónapja élünk együtt és minden flottul megy. Elején lesz furcsa, nekem legalább is nagyon az volt.
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Én 4 hónap után költöztem össze a párommal. Persze ez nálunk azért is ment ilyen gyorsan, mert az ő szülei nem tudják, hogy meleg.

De ettől függetlenül azt kell mondjam, hogy nem bántam meg :)

Más lesz, mint régen volt, de előbb utóbb úgyis megtennétek ezt a lépést, ha egymásnak szentelitek az életeteket.

2013. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem korai, ha tényleg ennyire biztosak vagytok a dolgotokban. A barátommal gyakorlatilag a 2. hónap óta tervezgetjük az összeköltözést, most majdnem 7 hónaposak vagyunk és max. 1,5 hónapon belül össze is költözünk. Eddig rengeteg idő (volt, hogy heteket is) töltöttünk együtt töltöttünk, sőt megvolt az első közös "nyaralásunk" is (és eddig egy veszekedés vagy egy kisebb összekapás sem volt). :)

Ha belevágtok, akkor én sok sikert kívánok nektek! Remélem minden a számításaitok szerint lesz. :)


23F meleg

2013. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy hetero párnál is túl korai lenne még, de ti tudjátok. Én egy éve vagyok együtt a barátommal, de eszem ágában sem lenne összeköltözni vele. Bár én eleve nem vagyok a sülve-főve együtt dolog híve, szóval, lehet csak én látom így...
2013. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrPifta ***** válasza:
100%
Az én baráton kijelentette, hogy nem hajlandó velem összeköltözni, mert fél, mit szólnának hozzá az emberek. Pedig életem álma, hogy ezt megtegye.
2013. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Jesszus! soha? hogy képes így élni?
2013. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MrPifta ***** válasza:
100%
fél, hogy biztosan megutálnák a rokonai, a barátai, mindenki ha megtudnák hogy meleg. Soha senkinek nem mondta még el.
2013. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!