Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont?

Figyelt kérdés
A baratnom hazudott nekem. Elmentem oda ahol lakik es azt mondta nem tud kijonni mert egyedul van es nem tud bezzarni mert nincs kulcsa. Megerzes miatt arra setaltam meg lattam egy fiuval mind 2 en azt mondtak h a fiu csak egy barat. Nekem meg rosszul esett a fiunak behuztam egyet( tudom nem o volt a hibas ) es ott hagytam oket. Haza jottem kiraktam Fbn h egyedulallo vagyok. De most NEM en vagyok az aki fol kell hivja viszont nagyon hianyzik nekem es szeretem a lanyt. Hany nap mulva hivhatom fol ha nem hiv? Vagy mikor fog hivni ha szamitok neki ? Mi a megoldas meddig varjak, mit csinaljak ?
2013. ápr. 18. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jesszus. az az első dolgot, hogy átállítsd fb-t? pff

miért is nem hívhatod fel te? ha nem a srác volt a hibás, minimum hogy bocsánatot kérsz az ütés miatt..

2013. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Bérelj fel bérgyilkost aztán hadd szóljon.
2013. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha lehiggadtál, akkor próbálj gondolkozni,

kapott egy srác egy sallert, pedig nem ő volt a ludas, hanem a barátnőd, hiszen ennyi erővel mondhatta volna Neked, menjél hozzá, nem így volt, a másik srácot, hívhatta,

ezt a lányt nem kéne hívnod, mert ez övön aluli volt, de ha Te ezek után bízol benne, akkor az a Te döntésed N

2013. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom h a lany a hibas es ra harakszok hogy hazudott es bocsanatott kertem mar a csavotol.persze o most zsarol h fizessek ez mind1 is a lenyeg h A baratnom tevedett azzal h hazudott nekem es mast mondott mint amit epp csinalt. Hogy bizzak mar meg benne? Igy van ertelme ?
2013. ápr. 18. 00:46
 5/9 anonim ***** válasza:

ok,a csaj a hibás ez egyértelmű

de most a srác akinek behúztál most mire fel követeli hogy fizess??? kiverted a fogát vagy mi?

2013. ápr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Osszetorott a szemuvege ilyen fekete divatos ize es allitolag bekekult a szeme de azt en nem lattam. vagyis nekem nem tunt nagy utesnek annal sokkal nagyobb indullat volt bennem amit meg most is nehez korlatoznom. De vegulis most a baratnomon van a lenyeg h mit lepjek mert nehez othagynom de megnehezebb egyedul lennem meg akkor is ha csak 1 honapja ismerem.
2013. ápr. 18. 01:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Ejtsd ezt a nőt, nem hozzád való.
2013. ápr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ivilicious ***** válasza:
ha csak barát lenne a pasi, akk miért hazudott volna.....és én csaj vagyok, tudom..és a szerelmem a legfontosabb mindig
2013. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is: ne csinálj olyat, amit nem gondolsz komolyan. Mi a f*szért jelented ki ország, világ előtt, hogy egyedülálló vagy, ha aztán meg azt várod, hogy felhívjanak?! Ne csinálj segget a szádból, legyen már súlya a szavadnak!


Másrészt pedig gondold át: miért is akarsz visszakapni egy olyan csajt, aki leterelte a saját pasiját, hogy mással találkozzon? Átvert, hazudott. Én akkorát csalódnék ezért, hogy tuti, nem kérném vissza. A megcsalásos eseteket követő jellegzetes reakció, hogy az ember úgy akar tenni, mintha nem történt volna semmi; ettől még az a valami megtörtént!

2013. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!