Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakire sokáig várok, akkor utána, mikor ott van nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, vagy pont fordítva sül el, és nyers leszek? Nem direkt csinálom.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert a sok várakozás miatt ideges,feszült vagy már
2013. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a feszültség, az elvesztésétől kapcsolatos félelmeid még nem oldódtak fel, és nem érzed még magad biztonságban az illető mellett.
2013. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy ő ezt nem érti meg.Szerinte jókedvűnek kell lennem,még együtt vagyunk,örülni egymásnak.Ez rendben is van,csak közben szokott lenni nézeteltérés,amit személyesen nem tudunk megbeszélni,csak mikor látjuk egymást.És az is előjön belőlem olyankor.Nagy baj van velem?
2013. ápr. 7. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis van baj. Mondd el neki is ezeket a dolgokat. Meg fogja érteni.
2013. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki.De ő azt akarja,hogy mikor vele vagyok vidám legyek,és ne gondoljak ilyenekre.Pedig én csak tisztázni szeretném a dolgokat.Mert nekem így rossz,hogy nincsenek megbeszélve rendesen személyesen.Ti mit tennétek?
2013. ápr. 7. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs baj veled kérdező, csak az illető iránt mélyebben érzel és az életed részévé és hozzádtartozóvá vált. Ez ennyit jelent, ezért félsz ennyire. Talán beszélned kéne az illetővel, hogy ha ilyen van ne értse félre a reakcióidat, mert ekkor legalább a másik fél is tudja a dolgot, és a reakcióidat nem érti félre, hanem fog segíteni neked a biztonságoddal kapcsolatban.


Játszmázni sosem szabad.

2013. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele róla nem egyszer,de nagyon makacs,és szerinte túl reagálok dolgokat.Én mondtam neki,hogy ez azért van,mert sajnos nem látjuk egymást túl sűrűn.Valahol ez érthető szerintem.
2013. ápr. 7. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálatok, ha valóban már beszéltél erről, az a baj kérdező, hogy a társad elvár, de nem ad, és csak a saját maga érdekét nézi, és nem segít neked a stabilitásban, és nem érdekli a te helyzeted. Csak önmaga. Tehát hiányoznak nála a cselekedetek, amiből egyértelműen következik: nem a te társad.Csak egy melléd csapodott önző valaki, de nem társ.
2013. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem önző,foglalkozik velem.Csupán jól szeretné érezni magát,mikor együtt vagyunk.Őt is meg lehet érteni,csak én vagyok ellenséges olyankor,és nem tudom miért.Pedig nagyon várom,hogy lássam.
2013. ápr. 7. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha foglalkozna veled valósan, és nem szórakozásból, akkor a leges leglényegesebb lenne számára, hogy mellette biztonságba érezd magad, és megnyugodj.


A valódi törődést ne keverd a szórakozással, mert ha igy teszel, akkor örökké hibázni fogsz egy kapcsolatban.

2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!