Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy sem? Te mit tennél? Szitu lent.

Figyelt kérdés
barátommal kis szünet van, de nekem hiányzik. már lassan 2 hét telt el, hogy nem beszéltünk. telefonon nem tudom elérni, de tudni akarom hogy ki e tudunk békülni vagy sem. arra gondoltam hogy este elmegyek hozzá és megpróbálok beszélni vele? már 3 éve ismerjük egymást. szerintetek?
2013. ápr. 18. 13:43
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ki dobta fel az ötletet, hogy szüneteljetek? ha ő nem valószínű, hogy nagyon sok esélyed van ha te akkor meg lehet dafka azt akarja kapálózzál.. Az sem mindegy, miért pihentetitek a kapcsolatot.. Lehet ő már semmi esélyt sem akar adni és ezért nem is tudod telón elérni.. persze derítsed ki, hogy mizu? Könyörgésig ne fajulj, mert akkor az már csak egy haláltusa lesz nem kapcsolat..

Viszont lehet okosabb lenne meg várni, hogy ő neki te mennyire hiányzol, mert ha nem is keres fel és nem keresi a társaságodat sem lehet, hogy nincsen értelme folytatni..

2013. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Barátfüggő embernek sosem lesz barátja.
2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
3 éve ismered és nem tudod a telefonszámát?
2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok függő de hiányzik. amúgy ő mondta a szünetet mert mostanában kicsit rideg voltam vele azt mondta
2013. ápr. 18. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A "tartsunk szünetet" szöveg általában azt jelenti, hogy eljár csajozni, bulizgatni, te meg várjad csak szorgalmasan. Ha talál nálad jobbat, akkor dobbant, ha nem, akkor nagy kegyesen visszafogad.
2013. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan keresd. Akár baja is lehet. Legalább tisztázzátok, hogy vége-e a kapcsolatnak vagy folytatjátok.

Bár ha valaki azt mondaná nekem, hogy tartsunk egy kis szünetet, én mondanám neki, hogy bye-bye.

2013. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szimpor ***** válasza:

Nehéz helyzet. Egyrészt igaz az, hogy ha ő indítványozta és nem keres, akkor szinte egyértelmű, hogy ez ennyi volt. Bár az is lehet, hogy csak nem mer megkeresni. Láttam már ilyet.


Másrészt nekem az az elvem, hogy az ember tegye meg amit meg akar, így ha te úgy érzed, hogy hiányzik, akkor ne szégyelld az érzéseidet követni és keresd meg, csacsogj vele. Hogy van, merre jár, mivel tölti az idejét. Légy figyelmes, és vedd észre az apró jeleket. Ha kerüli a választ, nehezen válaszol, nem szívesen beszél veled, egyértelműen kerül. De még ennél a résznél is helyre lehet hozni, mert nincs szükség egymásnak fájdalmat okozni, akkor érd el, hogy kimondja, nem akar téged, és beszéljetek ki mindent. Akkor s fájni fog, de akkor sokkal rövidebb ideig, mintha várszvárszvársz és az felőröl. Ne félj. Ha elmegy, hagyd menni.

2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is úgy érzem hogy ez egy elvarratlan dolog és jobb a biztos rossz mint a bizonytalan.
2013. ápr. 18. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el. Az ember élete alkonyán nem azt bánja meg amit tett, hanem amit elmulasztott. Tisztázzátok a dolgokat, egyedül hiába töröd a buksi fejedet, csak ketten tudjátok a megoldást.

Üdv: egy öregasszony.

2013. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha két hete nem keres semmilyen formában, akkor ott Neked már nincs keresni valód.
2013. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!