Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban mennyi ideig érdemes várni az összeköltözéssel?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, a barátnőm 29 éves, én 30.


Az ország két felén élünk és elég ritkán tudunk találkozni.Akkor én utazok hozzá.


Neki első kapcsolat ez és fél az összeköltözéstől egyelőre. Én már kész lennék megpróbálni mivel így is rohanunk egymáshoz skypeon mindennap és nem unjuk egymás társaságát. Amúgy lenne hol laknunk csak ő elég magánakvaló.



2013. ápr. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
az a jó a távkapcsolatban, hogyha kezded unni a másik társaságát, leteszed ikon állapotba a csevegő kliens szoftver ablakát :-)
2013. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed kész vagy, szerintem ennyi idősen felesleges tovább húzni. Próbáld meg szépen beadagolni neki, apró érveket sorakoztass fel ami mellette szól, hogy "milyen jó lenn együtt élni mert akkor ....ezt meg azt lehetne". Próbáld meg valahogy kiédesgetni a csigaházából, ne támadd le, semmiképp ne tegyél hirtelen lépéseket, mert ha ilyen kicsit magába húzódó akkor lehet hogy kapcsol a védekező mechanizmus, felránt egy falat, aztán kizár az életéből és bukta.
2013. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá a második kommentemhez, hogy valószínűleg megvan a saját kis kényelmes élete, amit fél ott hagyni, mert attól tart hogy ez felborul, és aggódik a változások miatt. Arra kell törekedni hogy a változás gondolata ne rémítse meg, hanem őt is tegye izgatottá. El kell oszlatni a kételyeit.
2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29 éves és első kapcsolat?
2013. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86400 szekundum
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen én voltam az első neki és nem volt még randija se mással. Ez kissé aggaszt is, hátha több év után lesz tapasztalatgyűjtő kedve.

A kételyeit hogyan lehetne eloszlatni?

2013. ápr. 18. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kell puhatolni hogy mik azok az okok amik miatt fél belevágni, vagy aggódik hogy elveszít, és biztosítani kell róla hogy ez nem fog megtörténni. Hogy minden lehet ugyanúgy ahogy szereti, csak még sokkal jobb lesz mert nem lesztek olyan távol egymástól.
2013. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom neki a pasimat, aki szintén későn talált rá első kapcsolatára velem. Hadd gyakorlatozzanak egymáson, mert nekem néha kicsit sok...
2013. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!