Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges emiatt aggódnom?

Figyelt kérdés
Itt az utolsó év a gimnáziumban, és egyúttal az utolsó esély is arra, hogy összejöjjek azzal a lánnyal, akit eddig nem mertem elhívni. A tetszés biztos, hogy kölcsönös, mert már ő is próbált többször jelt adni, de egy régi komplexus miatt egyszerűen rendre elhárítottam mindennemű közeledését...Tudom hülyén hangzik, de egyszerűen folyton arra gondolok, hogy ha meglátja a sörhasamat, vagy megérzi egy ölelés alkalmával a pocakom, akkor tuti, hogy kevésbé fogok neki imponálni. Elég magas vagyok, és emiatt teljesen arányosnak tűnik a testem, de belülről látom, hogy ez nem egészen így van :/ 18F

2013. ápr. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hülyeség,lányok szeretik a kis pocakot
2013. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18 evesen sorhas? jo nagy alkoholista vagy...

na most komolyan, inkabb ragodsz valami hulyesegen minthogy ferfikent viselkedj es a tettek mezejere lepj?

2013. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Azt írtad hogy Te is tetszel neki...

Akkor szerintem felesleges emiatt aggòdnod, ùgy tűnik ez inkâbb Tèged zavar:-) Tehãt feladat adott...irâny sportolni :-)

2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik egy ilyen srác, bejelöltem a legnépszerűbb közösségi oldalon, írtam neki, mindennap köszönök és mosolygok rá. De csak így nem merek odamenni hozzá, várom hátha vagy annyira feltűnő leszek, hogy egyértelműen lepattintson, vagy végre odajöjjön beszélgetni, vagy valami. Én is végzős vagyok, nekem is utolsó esélyem lenne...

Szóval én a lány helyében marhára örülnék, szerezz neki örömet!! :)

2013. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mér szerinted nem látja a hasadat vagy ezek szerint jól dugdosod... ez legyen a legnagyobb, komolyan.

elmondom, később pár év múlva ahogy egyre kevesebbet fordít sportra az ember, nagyon sok fiúnak van kis pocakja. de kit izgat?


1.ha tudod, h te is bejössz neki, akkor jó nagy h*lye lennél, ha pár hónapra rá visszagondolnál, és egy pocak miatt nem kezdeményeztél. (no comment)

2. hadd döntse el ő, hogy neki jó lennél-e így vagy nem (megsúgom nem hiszen h ezen lenne majd esetleg probléma :D)

3. z én barátomnak is van, és hótra nem érdekel, őt zavarja csak, én is hiába mondom h jól van az úgy ;)

21L

2013. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a sörhas ellen csak te tehetsz ;)
2013. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!