Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozgassak neki? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy van egy medál, ami nagyon tetszik, már nagyon régóta szeretném magamnak. Viszont elhatároztam, hogy nem veszek magamnak medált, mertazt szeretném, hogy valaki adja nekem, így sok jelentés társulna hozzá, mivel van egy nyakláncom, amit már több éve hordok, a szegény 3éve elhunyt keresztapámtól kaptam, és ez egy nagy érték számomra, és szeretném, hogy a medálnak is ekkora értéke legyen. A kérdés az, hogy hogyan tudnék célozgatni a barátomnak (azon kívül, hogy elmegyek a boltba és mutogatom neki, hogy aaaaz olyan széép, úgy szeretném), szóval hogyan célozgassak neki, hogy örülnék, ha kapnék tőle egy ilyet? :)

Lehet, hogy ez parasztság, de.. na :D

Értelmes válaszokat, köszii ^^



2013. ápr. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Célozz egy puskával
2013. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
"Légyszives vedd meg nekem azt a medált, cserébe análba vághatsz"
2013. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem célozgatnál, hanem egyenes beszélnél. Célra vezető tud lenni.
2013. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg szépen.

De ha mindenképpen célozgatni akarsz,akkor mondd neki azt,hogy "ugye milyen jól passzolna a láncomhoz?".

2013. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kettes, bearanyoztad az estém :D


Egyébként csak mutasd meg neki, hogy milyen szép mennyire tetszik. Aztán pár nappal később állj elő azzal, hogy " tudod mit szeretnék? egy medált.."

Ebből csak levágja. Ha mégsem, akkor marad az análba vágás :D

2013. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
adj neki pénzt, és mond neki vegye meg, talán így leesik neki.
2013. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!