Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nálam idosebb srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam idosebb srác felszeretném hívni magamra a figyelmét, de o másik iskolábajár, így erremax csakfb-n van módom, de nem merek ráírni, ugyanis a bátyám (nagyon félt engem a fiúktól) haverja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak facebookon van rá mód, akkor legyen az...
2013. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kommenteld, lájkod a megosztásait, ha valahol felfedezed. Én tuti felfigyelnék egy lányra, aki nyomon követi a fészbukolásaimat.
2013. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak,hogy o nem sok mindent ír ki, és ha lájkoltam is a képeit akkor sem figyelt fel rám...

ha ráírnák,egy kérdés,hogyan kezdjem...?

2013. ápr. 18. 21:23
 4/4 anonim válasza:

Szerintem irj olyat, hogy: "kölcsön tudod adni a matekkönyved holnapra, mert nem találom az enyémet!"

amikor visszair, hogy mivan?... akkor ird meg, hogy neharagudj, nem neked akartam elküldeni, hanem barátnőmnek! igy biztos felfigyel rád, és ha mázlid van akkor még ir is hogy különben meg hogy vagy vagy ilyesmi.... én igy jöttem össze barátommal...:')) azóta mosolygunk ezen, mert igy utólag elmondtam neki, hogy direkt volt:) 16/L

2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!