Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a volt nőjéhez járkál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a volt nőjéhez járkál vissza aki mástól terhes?!?!

Figyelt kérdés

Bocs egy kicsit a kérdés zagyvára sikeredett, de nem tudtam hogy fogalmazzak...

Szóval: 6 hónapja van egy pasim (ő 27, én 23), 5 hónapja együtt is élünk. Előttem volt neki egy 8 éves kapcsolata, egy olyan csajjal aki szét csalta, átverte minden elképzelhető módon. A párom hagyta ott a csajt és rá egy hónapra ismerkedtünk mi össze, és 1 hónap után akarta, hogy költözzek ide hozzá, ide is jöttem, nagy boldogságok voltak akkor még, meg minden... A volt csajának is lett közbe új manusa, el is jegyezték egymást, a csaj 16hetes terhes is. 1 hete olyan pletykák jutottak a fülembe, hogy a párom exnőjének a munkatársai látták a pasimat meg azt a rib.ancot együtt többször is, és állítólag mindenki ki van akadva, hogy még terhesen is az én párom után koslat. De konkrétat sajnos nem tudok, ezek csak pletykák. Aztán én nem bírtam a véremmel, és elkezdtem a csajt cseszegetni aki azt írta nekem a facebookon, hogy ő, meg az én párom még mindig találkozgatnak, és hogy a párom még mindig őt szereti, és nem ad nekünk 1-2 hónapot és a párom vissza fog hozzá menni, még akkor is hogy ő éppen mástól terhes. (Ismétlem vőlegénye is van) Az idegösszeomlás szélén állok... a párom mindent tagad, aztmondja hogy a csaj csak azért csinálja, mert minket össze akar ugrasztani, mert nem bírja elviselni, hogy velem van és nem vele. Kértem a páromat, hogy hívja fel előttem a csajt telefonon és kérdezze meg tőle, hogy akkor miért írt nekem ilyeneket, hogy ők találkoznak, meg még úgyis össze fognak jönni... Gondoltam, ha a pasimnak nincs félnivalója megteszi, hogy megnyugodjak, vagy valami. De nem teszi, azt hajtogatja csak folyton, hogy én miért nem bízok meg benne... dehát így, hogy máshonnan is jön ilyen szöveg, hogy látták őket együtt... én nem tudom komolyan mit higyjek, vagy mit csináljak :( Nagyon szeretem, és szerintem belebetegednék, ha képes lenne visszafogadni a volt nőjét úgy is, hogy mástól terhes és engem kidobni... bár már az is megfordult a fejembe, hogy kitudja kitől van az a terhesség... :( :( :( Én idegbeteg vagyok, folyamat cirkuszolok a pasimmal, hogy valamit csináljon már, hogy nyugodjak le, de ő nem. Csak azt hajtogtja, hogyő nem hülye, hogy így visszafogadja a volt nőjét, meg egyébként se... Valahogy ki kell derítsem mi az igazság, mert érzem, hogy nem fogom ezt idegileg sokáig bírni... mi lesz ha megszületik a kölyök, és kiderül, hogy a páromtól van :( :( Ezidáig nem csinált semmi olyat, amiért féltékeny kellett volna rá legyek, de most ez úgy érzem mindent tönkre tehet.. Adjatok tanácsot!


2013. ápr. 19. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nézd én csak a véleményem mondom, de én lelépnék a helyedben

8 éves kapcsolat után 1 hónap múlva már Veled volt, hát nem tudom, mert ő nagyon szerethette a nőt, ha ennyi mindent elviselt tőle, szóval fel sem dolgozta, amiket hallasz és ő mond, valahol a kettő között van az igazság, a vőlegény hol van? látta valaki? nekem is megfordult a fejemben, hogy tőle van a gyerek, ne legyél idegbeteg, költözzél haza, ha szeret, utánad megy, ha meg más az igazság, nem fog keresni és valahol Te is ezt érzed legbelül, sok dolog miatt

2013. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem bíznék meg benne... 8 év az nagyon sok idő! Rá 1 hónapra meg veled? Hidd el, ilyen nincs.


Én is léptem már ki kapcsolatból és egyből egy másikban voltam, 2 év után. Nekünk viszont már nagyon rossz volt a végén és a kapcsolat közben ismertem meg a páromat, aki vígaszt nyújtott, odafigyelt rám. Így sokkal hamarabb kialakult a kötődés és a szerelem.


Fél év még nem hosszú, könnyen túl lehet rajta lépni, de a helyedben nem várnék sokáig. Döntés elé állítanám.

Vagy e neki annyira fontos, hogy megejtse előtted azt a telefont és ha tisztáztátok, akkor több kérdésed nincs, teljes a bizalom. Vagy nem vagy neki fontos eléggé, arra következtetsz, hogy takargat valamit, és akkor inkább kilépsz a kapcsolatból.

2013. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez Pygmalion-effektus lesz. Lehet, hogy most tényleg nincs köztük semmi, de addig cirkuszolsz,míg végül tényleg visszamegy hozzá. Fejezd be a hisztit, és döntsd el,hogy megbízol-e a párodban. Ha igen, akkor higgy neki. Ha nem,akkor szakíts vele.


25/N

2013. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos nem maradnék egy ilyen pasival. jobban teszed ha otthagyod, mielött ő hagyna el ezért a ribancért
2013. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem ejti meg a telefont! mondtam neki ennyit kérek, ha nem teszi meg, hazaköltözök, aztmondja azt csinálok amit akarok, ha nem bízok meg benne ............ bele fogok őrülni :((((((((((((((((((
2013. ápr. 19. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:

egyrészt, ha a párod exnőjének munkatársai látták őket együtt, akkor nem a csaj koslat, hanem a párod.

másrészt 8 év után 1 hónap, az inkább arról szól, hogy elfogyott a tiszta gatya és a mosatlan edény. vagy már nagyon megunta a házimunkát.

harmadrészt, vagy hiszel neki és békén hagyod, vagy nem hiszel és akkor lépsz. a nem hiszel és bizonygasson nem működik.

2013. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hisztis pitsát, mint a kérdező, én se viselnék el. Most mi változna, ha telefonálna? Semmi.
2013. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 honap az nem olyan hosszu ido, dobd a pasid amig lehet. Es Facebook-on ne oltogass masokat, mert napiszarra kerulsz te is.
2013. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
napiszaron vannak ilyenek?
2013. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

ez az egész egy vicc

1 hónap után összeköltözöl egy férfival?

mi van kellett a lakása vagy mi?

inkább valami kitartott k*rva státuszában vagy

a pasid egy idióta ha a más által teherbe ejtett nője még így is kell neki (se önbecsülése nincs, se agya)

Te meg nem azért vagy idióta, mert hisztizel, mert az még okés, hanem hogy mi a francért nem hagyod ott

várj, kitalálom...kell a lakás:)

2013. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!