Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy kitől vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy kitől vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ne ítélkezzetek,elsősorban véleményeket szeretnék hallani Tőletek!

20 éves házasságban élek. Van két gyermekem. Szerettünk volna még egy kisbabát. Rendszeresen együtt is voltunk a hónapban. Főleg peteérés környékén. Ám van egy 5 éves kapcsolatom a férjem mellett. Mikor elhatároztam, hogy gyermeket akarunk, kértem, szálljon ki az életemből. De elgyengültem, és voltam vele. Körülbelül a peteérés környékén lehetett. Megszakításos együttlét volt. 10 hetes terhes vagyok. Mit tegyek? Lehet tőle is a baba?

Szerintetek? Tudom, hogy mekkorát hibáztam... már tudom, de késő.



2013. márc. 28. 17:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Erre nem tudunk mit mondani mi se.. Bármelyiktől lehetsz..
2013. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Akkor inkább röviden válaszolok. Igen, lehet tőle a gyerek.
2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ASOT ***** válasza:
83%

Egy amerikai egyetem hallgatói végeztek ezzel kapcsolatban egy kutatást.

miszerint az apukák 10%-a nem a saját gyermekét neveli fel. Mert sok nő egy tökéletes példányt keres akitől tökéletes utódja születhet de ugyanakkor hosszútávra egy apatípust is keres aki szereti a gyerekeket és a családod.

És elég sok apa van aki nem is tud arról h nem a saját gyermekét neveli.

2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Parancsolj a véleményem: Értéktelen ember vagy!
2013. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtől lehet. DNS-teszt megmondja majd, de azt nagy valószínűséggel nem tudod eltitkolni egyikük előtt sem.
2013. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
ezt most jól meg csináltad vállad a következményeket hadd ne irjam le hogy mi vagy tudod azt te magad is :-) én a férjed helyében lennék úgy rúgnálak 3.14csán hogy még a nasa sem tudná kiszámolni a röppályádat
2013. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Ne tartsam meg? Életeket nem akarok tönkre tenni... Ha ez kiderülne a gyerekek sérülnének a legjobban. Eddig abban bíztam, hogy az előváladéktól csak nem jöhetett össze, hiszen eddig sem történt.
2013. márc. 28. 17:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudom, megérdemlem. Nem mosom magam.
2013. márc. 28. 17:11
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a férjeddel és nem velünk kellene megbeszélni. Megérdemelné, hogy őszinte légy vele. Utána ketten döntsétek el, hogy hogyan tovább.
2013. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!