Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek most? Hétfőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most? Hétfőn szakított velem a barátnőm mert túl sok minden jött neki össze családon belül és szeretne végre nyugalmat és ebbe úgy érzi én most nem férek bele.

Figyelt kérdés
Azóta is minden másnap beszélünk de nekem rettenetesen hiányzik és szeretem és nem tudom mással elképzelni csak vele.A héten alig ettem csak nézek ki a fejemből és nem érdekel semmi.Minden téren ő volt nekem az első és ő rá is nagyon nehezen találtam rá.Tudom h az idő mindent begyógyít de most egyszerűen nem megy.Mihez tudna kezdeni egy nem "álom pasi" hogy végre boldog legyen?
2010. júl. 25. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
a barátom velem is sokszor akart már szakítani azért, mert neki semmi nem megy az életben, és szeretné magában nyugodtan lerendezni a dolgokat (úgysem menne neki, ismerem, jobban szeret hisztizni, meg sajnáltatni magát, minthogy tegyen a dolgok ellen). szóval szerintem ez nem egy jó módszer a barátnődtől, de ő tudja. én a helyedben nem beszélnék vele. hasonló helyzetben azt akarnám, hogy jöjjön rá, milyen nélkülem. a barátom tudja, hogyha szakít velem, akkor én onnantól kezdve nem beszélek vele, szóval mérlegelje nagyon a döntést, mert végleg elveszít. ha ennek ellenére felkeresne, akkor beszélnék vele. de szerintem azzal, hogy ilyen gyakran beszéltek, csak magadnak okozol fájdalmat. főleg ha végleges a döntése.
2010. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy nem szakítottunk teljesen hanem olyan szünetféle van közöttünk de ha msn-en kérdezem tőle hogy leszünk -e még együtt akkor mindig azt mondja hogy még mindig szeret de most pihenni akar és nem tudja hogy mi lesz később.
2010. júl. 25. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mellette lenni és segíteni az életében. Mondd neki, hogy ok, tiszteletben tartod hogy most nem tud érzelmileg ráhangolódni a veled való "jópofizáshoz". Mondd meg neki, hogy ezt megérted, de egy kapcsolat arról szól, hogy jóban-rosszban, és hogy téged nem zavar ha ő most idegesebb, nyűgösebb, nehezebb neki, mondd meg világosan hogy nem bánt ha egy ideig csak "adsz" és nem "kapsz". Érezze hogy akkor is maga mellett tudhat, ha éppen érzelmileg nem tud rád is energiát szakítani. Ne kelljen már annyi baj mellé még a te hisztidet, nyavalygásodat is elviselnie, próbálj meg támaszt nyújtani neki. Finoman, nem nyomulósan, de éreztesd vele, hogy ott vagy és számíthatsz rá. Meg fogja tanulni értékelni. Ne nyaggasd a kapcsolatotokról való mélyebb beszélgetésekkel pont most, azt kérdezd meg miben tudsz neki segíteni, mire van tőled szüksége, stb.
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!