Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a barátomat, csak úgy, semmi alkalom nem lesz?

Figyelt kérdés
Pénz nem igazán van, semmi szexel kapcsolatos nem lehet... én mindig kapok ajándékot tőle meg mindent, szeretnék én is adni valamit... csak ötletem sincs.
2013. ápr. 19. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit.
2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Löttyincsed nyakba hideg vízzel fixen meglepődik majd a kis drága, hogy nyaljam a szája sarkát. :)
2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írj neki egy verset!

De ne legyen dedós (6 szótag/sor)!!!

2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dobj össze egy fincsi vacsit! :)
2013. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát vazze a süti is pézből van.. Egyetlen megoldás: reggel amikor felébred lehúzod a gatyáját és kielégíted orálisan..
2013. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tábla csoki, egy masszázs (nem szexuális célzattal), egy üveg bor, amit kettesben megiszogattok, finom süti (saját magad készített vagy cukrászdai.
2013. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon alapanyag,akkor jó az.
2013. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vacsi szerintem szuper ötlet. Ha esetleg tudod miket szeret nagyon arra rámenni, gyertya stb.. szexis ruha. Én nagyon örülnék, szerencsés a barátod hogy ilyeneken gondolkozol fél karomat odaadnám egy ilyen barátnőért most :)
2013. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!