Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a pasim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasim egy olyan dolog miatt akar velem szakítani, amit már megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 éve vagyunk együtt,félreléptem,de azt mondta,h ad még 1 esélyt!ez már vagy 1 éve történt,azóta már volt szó szakításról,mert már nem bírtam a stresszt!2hétre rá volt másik pasim,neki is más,de ő nem jutott el a csajjal semeddig!elkezdett hívogatni a párom,h béküljünk ki!azzal h rájött,h szeret!és most 1 olyan miatt gondolkodik a szakításon,amit már megbeszéltünk,és ezt úgy hozta fel,h akivel megcsaltam idézőjelben!(mert nem állt fel neki,de azt hazudja h igen lefeküdtünk(ez se segít sokat,de mégis én vok a hazudozó,mert ő nem vallja be h nem állt fel) annak a nője írt emailt,a barátom ezt elolvasta!azóta van k.o

1hete nem keresett,ráadásul ott laktam nála,vmeik nap azzal hívott fel h nem tudja h mi legyen!szeretem,várok rá,de van értelme?


2008. jún. 14. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok ertelme van...

En ugy erzem ez az egesz csak egy kifogas, hogy menekulni tudjon a kapcsolatbol. A legegyszerubb dolog valamit felhozni a multbol es azt mondani vege...en gyava dolognak atrtom ezt, azt meg plane h nem all oda eled es nem ebszelitek meg a dolgokat.

Hidd el ha nem fontos neki annyira h megbeszeljetek akkor nem is szeretett ugy ahogy megerdemled...Tudom nehez, de sztem lepj tul rajta... sok sikert :) UDV

2008. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát tudom,mert én is úgy vok vele,h 2év után azért csak csak beszéljük már meg a dolgokat,mert úgy vettem észre h baj van,h lelépett melózni,annyit se mondott h szia!írtam neki emailt,h hiányzik,de csak elolvasta!semmi válasz!telefonon keresztül mondta el,h gondolkodik!és mégis vele akarok maradni!
2008. jún. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!