Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segit ez rajtam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kidobtam a baratnomet mert meg lattam setalni egy fiuval es elotte fel oraval mondtam h menjunk valahova de lerazott.

Viszont most mar banom h szakitottam. Arra gondoltam h feltekennye teszem meg jelenek egy olyan helyen egy lannyal hogy biztos h vissza jut hozza. Vissza akarom kapni meg ugy is h tudom h nem lesssz soha normalis kapcsolat de azt akarom h ne szakadjon meg vele a kapcsolat teljesen.


2013. ápr. 20. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Te gyökér vagy...azért dobtad, mert SÉTÁLT egy másik sráccal????? Normális vagy bmeg? Hagyd menekülni szerencsétlent te meg akaszd fel magad...
2013. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ott voltam en is ahol o lakik es kellett valasztania es nem azt mondta hne haragudj kicsim de kel talalkozzak egy baratommal aki mellesleg az exe hanem azt mondta h epp nem err ra mert fozok es en arra setaltam meg erzesbol es meg lattam egy csavoval es belekarolva. Hazudott errol
2013. ápr. 20. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Lerázott másik palival sétált kidobtad kész..Azt mondtad soha nem lesz normális kapcsolat...azaz minnél késöbb szabadulsz meg tőle annál rosszabb lesz..Ne akard féltékennyé tenni.Csak simán Sz@rd le..ismerd meg őn magad tud mik az igazi igényeid és aszerint keres párt..Vagy csak simán szedjél fel csajokat de attól sok jót ne várj..Max egy alapos...A lényeg h jó ez igy h megszabadultál tőle.
2013. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na igy meg amit irtál pláne..szevasz tavasz.én a helyedben egy percre sem búsúlnék
2013. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!