Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bún, meg lehet érteni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bún, meg lehet érteni ha legénybúcsún szexelni készülök egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Esküvőre készülünk menyasszonyommal. Előtte haverokkal tervezünk egy utolsó nagy agglegény búcsút. Ott megígérték nekem, hogy szereznek egy nagyon jó nőt, akivel utoljára szexelhetek, mert utána már nincs félrelépés. Asszony erről nem fog tudni. Utoljára ezt így meglehet érteni szerintetek
2013. ápr. 20. 15:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok homokos, te tökkelütött. De remélem te is olyan leszel mint a kérdező, habár most olyan vagy és ezért fognak elhagyni a nők.
2013. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Ez nem megcsalás!!!

Nem is ismerem a nőt ez csak szex, akkor lenne megcsalás, ha érzelmi szál fűzne a nő iránt

2013. ápr. 20. 15:29
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Erre való a legénybúcsú hogy még legalább egy utolsó idegen csajt megfektess, de ha összejön kettőt is.
2013. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi szánalmas vagy. Nagyon jó lesz a válási papírokat aláírogatni ha kiderül, ugye? Mert ezt te sem bocsátanád meg. Undorító vagy
2013. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy, kedves Kérdező.:D De igenis megcsalás.
2013. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fektesd meg és ha majd a menyasszonyod megtudja és elhagy, akkor mondd, hogy nem magcsalás. Sok szerencsét.
2013. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát ha a mostani menyasszonyod lefekszik egy pasival a lánybúcsún, akit nem is ismer, akkor nem csalt meg, csak .... mit is csinált?
2013. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora f*sz vagy!!! Remélem az én vőlegényem nem lesz ilyen...sőt ezek után el is gondolkodom rajta h el-e engedjem legénybúcsúzni. Így akarsz kezdeni egy házasságot?????? Nem vagy normális! Inkább hagyd szegény lányt és még most lépj ki az életéből amíg nem volt meg az esküvő!

Amúgy meg remélem csak kamu kérdés, mert ez nagyon gáz lenne!

2013. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Polipop ***** válasza:
100%

Igen, nagy bűn. De ezt miért is kérdezted meg? Csak nem kamu?

Nyugtass meg, hogy igen, mert másképp azt kell mondjam, egy szánalmas görény vagy. Hogyhogy utoljára egy jó nővel? A feleséged nem jó nő, és nem tervezel vele szexuális kapcsolatot létesíteni? Szerintem akkor ne ámítsd, engedd neki, hogy keressen valaki normálisat.

Bunkó disznó...

2013. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
tiiii.... ez fake!:D ilyen hülye a világon nincs nehogy már bevegyétek!:D
2013. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!