Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bún, meg lehet érteni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bún, meg lehet érteni ha legénybúcsún szexelni készülök egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Esküvőre készülünk menyasszonyommal. Előtte haverokkal tervezünk egy utolsó nagy agglegény búcsút. Ott megígérték nekem, hogy szereznek egy nagyon jó nőt, akivel utoljára szexelhetek, mert utána már nincs félrelépés. Asszony erről nem fog tudni. Utoljára ezt így meglehet érteni szerintetek
2013. ápr. 20. 15:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! nézd lehet nem vagyok normális, de szerintem Te sem!! ezek szerint a barátnődnek nyugodtan lehet akár 10 srác is akivel dugni fog, sőt le is szopja őket, sőt azt csinál amit akar, mert ez Neked nem megcsalás!!!

nahát akkor mi is az Te szerencsétlen?!! elmegy valaki csak úgy dugni a házasság v. kapcsolata alatt, az nem megcsalás, akkor nem értem a " TE fogalmaid " szerint miért is hőbörögnek, hogy megcsalták őket? akkor Ti nyitott házasságban fogtok élni, lehet N

2013. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fikarcnyit is tiszteled és szereted a menyasszonyod, akivel össze kötöd az életedet, akkor rohadt gyorsan elküldöd a haverjaidat a francba, te meg átgondolod ezt a házasság dolgot. 23/F
2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Lesz a menyasszonyodnak lánybúcsúja? Ha igen, hol? Mert átugrom, és mivel nem ismer, és érzelmi szálak sincsenek közöttünk, utoljára még együtt lehet egy jó pasival anélkül, hogy megcsalná a vőlegényét.
2013. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23! tetszett N
2013. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

És azt hiszed, attól férfi leszel, hogy titokban lefekszel egy nővel?


"Asszony erről nem fog tudni." A megcsalás itt kezdődik.

Egy férfi fel meri vállalni a felelősséget a tetteiért. Ha le akarsz feküdni egy másik nővel, akkor tudjon róla a menyasszonyod is! Ha ezt meg mered lépni, megemelem a kalapom. De titokban kufircolni. Ez szánalmas. Egy önző, csúszó-mászó alak csinál ilyet, nem férfi. Ha házasságot akarsz, akkor házasodj. Ha nem, akkor ne hazásodj. Merd őszintén elmondani a nődnek, hogy mit akarsz, különben az önsajnálatban fogsz megrohadni. Ha ki sem mered mondani, mit akarsz, és a "döntéseidnek" sem mersz megfelelően cselekedni, akkor hogyan szeretnél bármit is elérni az életben? Elképesztő, hogy van nő, aki képes felnézni rád. Bár, valószínűleg nincs, csak a nőd is ugyanolyan önző mint te. Nem akar Ő téged, csak könnyebb téged dróton rángatni, mint egy őszinte kapcsolatot felvállalni. Nem lennék meglepve, ha a menyasszonyod már a házasság legelején rendszeresen félredugna. Egy ekkora papucs mellett, mint te...

2013. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
12%

Ugyan már, ez nem megcsalás.

A férfiak kézikönyvében benne van fehéren-feketén, hogy a legénybúcsún történő aktus nem számít megcsalásnak, pont úgy, ahogy ittas állapotban sem. :D

2013. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
hányinger vagy, remélem a menyasszonyod kisemmiz a pi.csába a válás után, de én még szét is verném a fejeden a nászajándékba kapott láboskészletet is. féreg.
2013. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a házasságig azzal kúrsz, akivel akarsz. Meg a csaj is.

De a házasság után nem javaslom, az milyen már. Mondjuk én hányok az ilyen esküvő, keresztelő, temetés meg hasonló "szokásoktól".

2013. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem gáz, szexelj. Házasság után is csak arra figyelj, hogy csak a csukott szemmel sz.patás nem megcsalás!
2013. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!