Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alapjában véve mennyi fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapjában véve mennyi fér bele nektek egy nagyon szoros és bizalmas fiú-lány kapcsolatba? Mi lehet a mi sztorink vége?

Figyelt kérdés
Már majd' fél éve szeretem, ezt ő is tudja, de csak legjobb barátok vagyunk. Már eljutottunk arra a szintre, hogy nálam aludt. Nem történt semmi különös, bár mintha sokat engedne. De tudja, hogy nagyon szeretem és nem csinálnék vele olyat. De most este történt egy pár fura dolog. Imádom fogni a kis pociját, ezt ős is tudja, engedi is, így (is) aludtunk. Viszont álmomban véletlen megfogtam a fenekét és bemászott a kezem a melltartója alá is. Ezután felébresztett, mert azt hitte direkt csinálom. De olyan nagyon nem cseszett le, mint ahogy ez normális lenne. Reggel pedig már szinte nem is szólt rám, ha a fenekét fogtam, sőt, amikor hátulról átöleltem, a mellét fogtam, és amiatt is csak egy pár perc után szólt. Este egyébként felébredtem, mert egyszer csak átkulcsolta a kezemet az övével, a másikjával pedig simogatni kezdte az enyémet. Felébredt, majd mondta, hogy az exével álmodott. Bármit elmondunk egymásnak. Mivel az exe vette el a szüzességét, azt álmodta, hogy csinálták. Nem ez az első eset, hogy ezt álmodta. Ez persze rosszul esett, hogy közben engem simogatott és velem aludt, de nem ő tehet róla. Voltaképpen maga a kérdés az lenne, hogy mi lehet ennek a vége? Talán végre beteljesedhet az egyoldalú szerelem?

2013. ápr. 20. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen beteljesedhet, csak ne hogy a végén a baráti kapcsolatotok rovására menyjen.
2013. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, mennyi idő lehet még?
2013. ápr. 20. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Hasonló helyzetben nálunk egyikünk sem mert lépni, nehogy a barátság rovásáramenjen. Aztán valami hülyeségen csúnyán összevesztünk, azóta tényleg csak barátként tekintünk egymásra.
2013. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek után mindenképpen, itt most a jó időzítésen, és a helyes lépéseken lesz a hangsúly.
2013. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oha, egy kész fogalmazást írtál. De szerintem próbáld meg elfelejteni. Szerezz magadnak egy másik barátnőt vagy valami.
2013. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!